ورزشی

قهرمانی در آسیا باغیرت ملی پوشان کسب می شود/ خبرهای خوبی برای هواداران پرسپولیس داریم

۱۹:۰۱ – ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۱۳۹۵ ۱۹:۰۱ – ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۱۳۹۵ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF درویش: قهرمانی در آسیا باغیرت ملی پوشان کسب می شود/ خبرهای خوبی برای هواداران پرسپولیس داریم قهرمانی در آسیا باغیرت ملی پوشان کسب می شود/ خبرهای خوبی برای هواداران پرسپولیس داریم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: قهرمانی در جام ملت‌های آسیا با غیرت و همت بلند بازیکنان تیم ملی به دست می‌آید.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مراسم سالگرد علی انصاریان و مهرداد میناوند اظهار کرد: فقدان این ۲ عزیز دردناک بود. اگر این ۲ عزیز متمایز از بقیه هستند به خاطر این است که متعلق به آحاد مردم هستند سوای بازی فوتبال و هنرمند بودن با مردم بودن مهم است. امروز می‌بینیم که مردم بسیاری به این مراسم آمدند و از جامعه هنرمندان و پیشکسوتان در این مراسم حضور یافتند و رنگ هم در آن دخیل نیست به جهت اینکه ویژگی شاخصی که این ۲ نفر داشتند همیشه با مردم بودند و سعی کردند گره از کار مردم باز کنند و این نشان دهنده این است که آن‌هایی که جایگاهشان برایشان مهم است یادشان برای مردم مهم است و ان شا الله درسی برای ما باشد که تا هستیم قدر هم را بدانیم و یک روزی متوجه می‌شویم که خیلی دیر است. ان شا الله قدر بزرگتر‌ها و پیشکسوتان خود را بدانیم که وقتی رفتند فقط تاسف نخوریم و ارزششان را همیشه حفظ کرده باشیم.

درویش درباره اینکه برد فوتبال باعث می‌شود که محبوبیت و نشاط در جامعه ایجاد شود و حال مردم خوب است و می‌توانیم امیدوار به قهرمانی تیم ملی بعد از سال‌ها در جام ملت‌های آسیا باشیم، گفت: من به مردم ایران این پیروز دلاورمردان فوتبال را تبریک می‌گویم.‌ای کاش آحاد مسئولان بدانند که چقدر این فوتبال می‌تواند حال دل مردم را خوب کند و اگر می‌شود حال دل مردم با یک نتیجه خوب شود چرا همه دست به دست هم نمی‌دهند تا یک مجال خوبی برای این بازیکنان و تیم‌ها درست کنند. اگر آن روزی که ما به جام ملت‌های آسیا می‌رفتیم برنامه ریزی می‌کردیم و بازی‌های تدارکاتی و امکانات بهتری در اختیار ملی پوشان می‌گذاشتیم دیگر با خیال راحت می‌دانستیم که قهرمان می‌شویم. امروز هم اگر قهرمانی به دست آید بدانیم که این از حمیت، غرق ایرانی بودن و همت بلند بازیکنان است وگرنه امکاناتی که در اختیار ملی پوشان نسبت به سایر تیم‌ها گذاشتیم، باید در وسط بازی‌ها برمی گشتیم و باید به غیرت بازیکنان تبریک گفت که ایرانی بودن خود را در همه جا ثابت کردند و ان شا الله بازیکنان با قهرمانی آرزوی قریب ۵۰ ساله مان را برآورده کنند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه هواداران منتظر خبر‌های خوب از باشگاه باشند، گفت: حتما ان شا الله همه هم و غممان این است که بهترین خبر‌ها را برای باشگاه پرسپولیس داشته باشیم و بهترین کار‌هایی که تسهیل به وجود بیاورد برای قهرمانی پرسپولیس برایشان فراهم کنیم. اعضای تیم دیشب از اردوی امارات برگشتند و بازیکنان ابراز رضایت داشتند و خدا را شکر بعد از ۵ سال موفق شدیم که اردوی خارجی برای بازیکنان فراهم کنیم و بازیکنان خیلی پرنشاط بودند.

او درباره اینکه قرار است باشگاه پرسپولیس نسبت به لغو بازی جام حذفی اقدام کند، گفت: حالا قرار است با سرمربی تیم صحبت کنیم و این نظر اوسمار است که اگر علاقمند به تغییر زمان بازی باشد طی نامه‌ای به سازمان لیگ اعلام می‌کنیم.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا