ورزشی

فیورنتینا ۱ – ۲ میلان/ فتح فلورانس و نزدیکتر شدن به نایب قهرمانی + فیلم

۰۲:۲۷ – ۱۲ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۱۵۱۰ ۰۲:۲۷ – ۱۲ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۱۵۱۰ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF سری آ ایتالیا؛ فیورنتینا ۱ – ۲ میلان/ فتح فلورانس و نزدیکتر شدن به نایب قهرمانی + فیلم فیورنتینا ۱ - ۲ میلان/ فتح فلورانس و نزدیکتر شدن به نایب قهرمانی + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

میلان در دیداری دشوار در ورزشگاه آرتمیو فرانکی به سه امتیاز مهم رسید و جایگاه خود در رتبه دوم را تثبیت کرد.

در دیداری از هفته سی‌ام رقابت‌های سری‌آ فصل ۲۰۲۳/۲۴، دو تیم میلان و فیورنتینا به مصاف یکدیگر رفتند که روسونری موفق شد در فلورانس میزبانش را دو بر یک شکست دهد.

هر سه گل این دیدار در همان ابتدای نیمه دوم به ثمر رسید. میلان با گلزنی روبن لوفتوس چیک در دقیقه ۴۷ از حریف خود پیش افتاد، اما تنها سه دقیقه بعد آلفرد دونکان گل تساوی را برای فیورنتینا به ثمر رساند. ۳ دقیقه بعد از مساوی شدن بازی، رافائل لیائو مهاجم پرتغالی میلانی‌ها، سومین و آخرین گل بازی را به ثمر رساند.

میلان با این نتیجه ۶۵ امتیازی شد و فاصله با تیم صدرنشین اینتر را به عدد ۱۱ کاهش داد. با توجه به لغزش مجدد یوونتوس (۵۹) در مسابقه زودهنگام امشب و شکست این تیم مقابل لاتزیو، رده دومی روسونری تا حدود زیادی قطعی به نظر می‌رسد. فیورنتینا، اما ۴۳ امتیازی باقی ماند و همچنان در رده دهم جدول قرار دارد.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا