ورزشی

فولاد سیرجان نخستین فینالیست لیگ برتر والیبال

۰۰:۱۲ – ۰۸ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۸۹۹۲ ۰۰:۱۲ – ۰۸ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۸۹۹۲ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF فولاد سیرجان نخستین فینالیست لیگ برتر والیبال فولاد سیرجان نخستین فینالیست لیگ برتر والیبال ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم فولاد سیرجان ایرانیان با پیروزی سه بر دو برابر پیکان تهران راهی فینال لیگ برتر والیبال مردان شد.

تیم‌های پیکان تهران و فولاد سیرجان در دومین دیدار از سری پلی‌آف نیمه نهایی لیگ برتر والیبال امشب در سالن فدراسیون والیبال به مصاف هم رفتند که نتیجه این بازی، ۳ بر ۲ به سود فولاد بود. دو تیم در نخستین دیدار نیمه نهایی روز یکشنبه پنجم فرودین ماه به مصاف یکدیگر رفتند و فولادی‌ها سه بر یک حریف خود را شکست دادند تا با خیالی آسوده‌تر در مسابقه دوم برابر حریف قرار گیرند. در دیدار دوم میان دو تیم هم، فولاد به پیروزی رسید تا به فینال لیگ برتر والیبال مردان راه یابد.

پیکان در ست‌های اول و دوم ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۱ برنده شد، اما شاگردان بهروز عطایی در تیم فولاد در ست‌های سوم و چهارم به بازی برگشتند و ۲۷ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۱۹ پیروز شدند تا برنده بازی در تای برک مشخص شود. فولاد در ست پنجم هم ۱۵ بر ۹ به برتری رسید.

دیدار دوم تیم‌های شهداب یزد و شهرداری ارومیه از سری پلی‌آف نیمه نهایی لیگ برتر والیبال نیز چهارشنبه شب برگزار می‌شود. شهداب در بازی نخست ۳ بر یک برنده شده است.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا