ورزشی

فرار صنعت نفت از شکست مقابل شاگردان عنایتی در دقیقه ۹۴/ توقف شمس آذر مقابل مس رفسنجان + فیلم

۱۷:۴۲ – ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۹۳۶۷ ۱۷:۴۲ – ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۹۳۶۷ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لیگ برتر فوتبال؛ فرار صنعت نفت از شکست مقابل شاگردان عنایتی در دقیقه ۹۴/ توقف شمس آذر مقابل مس رفسنجان + فیلم فرار صنعت نفت از شکست مقابل شاگردان عنایتی در دقیقه ۹۴/ توقف شمس آذر مقابل مس رفسنجان + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم های انتهای جدولی پیکان و صنعت نفت به تساوی رضایت دادند و شمس آذر هم مقابل مس رفسنجان متوقف شد.

در ادامه مسابقات هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال، از ساعت ۱۵ دو دیدار همزمان برگزار شد. در مصاف حساس انتهای جدولی‌ها تیم پیکان در تهران میزبان صنعت نفت آبادان بود که این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

در این دیدار آبادانی‌ها خیلی زود در دقیقه ۳ با گل حسین شنانی از حریف پیش افتاد، اما علی قربانی دقیقه ۳۲ بازی را مساوی کرد. اخراج محمد آژیر در دقیقه ۳۹ کار را برای پیکان سخت کرد، اما دقیقه ۴۵ این تیم کامبک زد و گل دوم را هم با ضربه امیرحسین صادقی به ثمر رساند. این نتیجه تا دقیقه ۹۴ پابرجا بود تا اینکه در این دقیقه عرفان قهرمانی بازی را برای صنعت نفت مساوی کرد.

با این نتیجه شاگردان عنایتی ۱۴ امتیازی شدند و در رتبه سیزدهم باقی ماندند. صنعت نفت هم با ۱۲ امتیاز پانزدهم است.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

در دیگر مسابقه، تیم‌های شمس آذر قزوین و مس رفسنجان به تساوی بدون گل رضایت دادند. این دو تیم در رتبه‌های نهم و دهم جدول قرار دارند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا