ورزشی

فدراسیون ووشو در مسیر پیشرفت قرار دارد

۱۵:۵۸ – ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۹۰۳۰ ۱۵:۵۸ – ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۹۰۳۰ ورزشی کشتی و رزمی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF معاون وزیر ورزش و جوانان: فدراسیون ووشو در مسیر پیشرفت قرار دارد فدراسیون ووشو در مسیر پیشرفت قرار دارد ورزشی کشتی و رزمی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: ووشو نمره خوبی در بین فدراسیون‌ها می‌گیرد و در مسیر رو به پیشرفت است.

سیدمحمدشروین اسبقیان، معاون قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون ووشو اظهار کرد: زمانی که مهدی علی‌نژاد قرار بود به عنوان معاون منصوب شود و از فدراسیون ووشو برود، شخصاً به عنوان یک کارشناس ورزش نگران وضعیت حال و آینده فدراسیون ووشو بودم.

او افزود: قطعاً اطمینان دارم که صدیقی رسم استاد و شاگردی را به‌جا آورد و در همه جلساتی که بودم و مشاهده کردم، او با گرفتن راهنمایی از علی‌نژاد و البته سخت‌کوشی‌های خودش و اراده خواستن، به حمدالله فدراسیون ووشو را در یک مسیر رو به پیشرفت قرار داد. کار و نحوه مدیریت امیر صدیقی که امروز ارائه شد؛ مشخصاً نمره خوبی در بین فدراسیون‌ها می‌گیرد.

معاون قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: خوشبختانه فدراسیون ووشو برای وزارت ورزش یک فرصت مغتنم در بازی‌های آسیایی و رویداد‌های جهانی و آسیایی محسوب می‌شود.

اسبقیان ادامه داد: فدراسیون ووشو با برنامه جلو می‌رود و ان‌شاالله برنامه دارد که مدال‌های نقره را در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۶ به طلا تبدیل کند. کسب ۳ طلا و ۷ نقره در بازی‌های آسیایی هانگژو نشان دهنده ارزش و توانایی ووشو است.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی کشتی و رزمی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا