ورزشی

فدراسیون والیبال در جست‌وجوی مربی با ذهنیت برنده برای تیم ملی

۱۸:۰۰ – ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۲۰۰۷ ۱۸:۰۰ – ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۲۰۰۷ ورزشی توپ و تور نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF فدراسیون والیبال در جست‌وجوی مربی با ذهنیت برنده برای تیم ملی فدراسیون والیبال در جست‌وجوی مربی با ذهنیت برنده برای تیم ملی ورزشی توپ و تور نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

دومین جلسه کمیته فنی فدراسیون والیبال با دستور کار تعیین سرمربیان تیم‌های ملی والیبال ایران از ساعت یازده امروز (۲۹ بهمن) در دفتر سرپرست فدراسیون والیبال تشکیل شد.

به نقل از فدراسیون والیبال، در ابتدای این جلسه وحید مرادی، سرپرست فدراسیون والیبال، با اعلام مذاکره مجدد با برخی از گزینه‌های گذشته و آغاز مذاکرات با تعدادی گزینه جدید اظهار داشت: در این مدت با بیش از هشت مربی خارجی جلسات آنلاین داشتیم و درباره شرایط همکاری و برنامه‌های آن‌ها گفتگو کردیم.

او تصریح کرد: در پایان با پنج گزینه تقریبا به توافق نهایی رسیدیم که هر کدام شرایط خاص خود را اعلام کردند. شرایط جامعه و علاقمندان به والیبال به گونه‌ای است که در شرایط کنونی انتخاب یک مربی خارجی خوب به یک مطالبه عمومی تبدیل شده و فدراسیون در طول این مدت تمام تلاش خود را برای جذب بهترین گزینه ممکن انجام می‌دهد.

سرپرست فدراسیون والیبال با بیان اینکه در حال حاضر اکثر مربیان تراز اول و مطرح والیبال دنیا مشغول تیمداری‌اند یا در المپیک حضور دارند، گفت: سعی داریم در حد توان بهترین گزینه را برای تیم ملی انتخاب کنیم تا جایی که برای آقای لورنزتی پیشنهاد قابل توجه و چندبرابری اعلام کردیم، ولی متاسفانه به دلایل شخصی نتوانست به ایران بیاید، ولی به شدت علاقمند بود.

او تاکید کرد: اولویت فدراسیون والیبال ذهن برنده است. گزینه‌ای را سرمربی تیم ملی والیبال ایران خواهیم کرد که معتقد باشد والیبال ایران می‌تواند در المپیک ۲۰۲۴ حضور داشته باشد. المپیک پاریس مطالبه و حق مردم ایران است و باید از کوچک‌ترین فرصت‌ها استفاده کنیم. تیمی تشکیل خواهیم داد تا برای حضور در المپیک پاریس بجنگد. به دنبال مربی‌ای با ذهن برنده هستیم. با پنج گزینه به مرحله نهایی مذاکرات رسیدیم که همه آن‌ها شانس خوبی برای حضور ایران در المپیک پاریس قائل بودند و برای قبول این مسئولیت آماده جنگیدن‌اند.

سرپرست فدراسیون در ادامه شرایط همکاری هر پنج گزینه را برای هدایت تیم ملی والیبال مردان ایران را به صورت دقیق توضیح داد و از اعضای کمیته فنی خواست تا نظرشان را در خصوص هر پنج گزینه اعلام کنند.

سپس هر یک از اعضای کمیته فنی نظراتش را در خصوص پنج گزینه اعلام‌شده اظهار و برگزیدگان آن‌ها را برای انجام مذاکره نهایی و امضای قرار به صورت کتبی اعلام کرد. در پایان مقرر شد تا مرادی با توجه به اولویت‌بندی کمیته فنی با دو گزینه نهایی مذاکرات نهایی جهت عقد قرارداد را طی چند روز آینده انجام دهد و سرمربی تیم ملی والیبال ایران در سال ۲۰۲۴ را اعلام و قرارداد همکاری را امضا کند.

در ادامه با اعلام مرادی و تقدیر از عملکرد کادر فنی تیم‌های پایه که از انسجام و داشتن روحیه تیمی مثال‌زدنی بودند، کمیته فنی ادامه کار غلامرضا مومنی‌مقدم به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان پسر، آرش صادقیانی به عنوان سرمربی تیم ملی زیر ۱۷ سال پسران، فاطمه شعبان خمسه به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان دختر و پدیده بلوری‌زاده به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان دختر را با اکثریت آراء تائید کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی توپ و تور

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا