ورزشی

علت توقف مذاکرات با ۳ بازیکن مدنظر استقلال چه بود؟

۱۷:۴۳ – ۰۹ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۶۶۴۱ ۱۷:۴۳ – ۰۹ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۶۶۴۱ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF علت توقف مذاکرات با ۳ بازیکن مدنظر استقلال چه بود؟ علت توقف مذاکرات با ۳ بازیکن مدنظر استقلال چه بود؟ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

دلیل توقف مذاکرات باشگاه استقلال برای جذب سه بازیکن گل‌گهر سیرجان، ذوب‌آهن اصفهان و شمس آذر قزوین مشخص شد.

باشگاه استقلال طبق لیست جواد نکونام مذاکرات زیادی با باشگاه‌های گل‌گهر سیرجان، ذوب‌آهن اصفهان و شمس آذر قزوین برای جذب مهدی تیکدری، محمدحسین اسلامی و حسین گودرزی انجام داد.

این بازیکنان تحت قرارداد باشگاه‌های خود هستند و جذب آن‌ها نیاز به رایزنی زیادی داشت، اما این رایزنی‌ها تا به امروز جواب نداده است. پیگیری‌ها نشان می‌دهد باشگاه گل‌گهر برای تیکدری که مدتی مصدوم بود و بهنام برزای در نیم‌فصل اول بیشتر به جای او بازی می‌کرد خواهان معاوضه با سه بازیکن استقلال به نام‌های پیمان بابایی، زبیر نیک‌نفس و سامان تورانیان شده است.

باشگاه ذوب‌آهن نیز برای انتقال اسلامی درخواست معاوضه وی با جعفر سلمانی و سامان تورانیان به اضافه جذب ارسلان مطهری را کرده بود. درباره گودرزی مدافع و هافبک چپ پای شمس آذر هم گفته می‌شود مذاکره باشگاه استقلال با مدیربرنامه‌های این بازیکن نتیجه‌ای نداشته است.

پیش از این باشگاه‌های سپاهان و تراکتور تبریز نیز با انتقال محمد دانشگر، امید نورافکن، فرشاد احمدزاده، رضا شکاری، امیرحسین حسین‌زاده و عارف آغاسی به استقلال مخالفت کرده بودند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا