ورزشی

عزت اللهی: حضور هواداران به ما قوت قلب داد

۲۲:۵۷ – ۰۲ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۵۷۵۹ ۲۲:۵۷ – ۰۲ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۵۷۵۹ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF عزت اللهی: حضور هواداران به ما قوت قلب داد عزت اللهی: حضور هواداران به ما قوت قلب داد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: حضور هواداران به ما قوت قلب زیادی داد و امیدوارم در ادامه مسیر هم کنار ما باشند.

سعید عزت اللهی بازیکن تیم ملی فوتبال پس از پیروزی مقابل ترکمنستان گفت: خدا را شکر سال جدید را با برد پرگل شروع کردیم. یک سری از بازیکنان در این اردو تازه به تیم ملحق شدند و قطعا زمان می‌برد تا به آن چه مد نظر کادر فنی است برسیم. همه تلاش می‌کنیم تا به این جوانان کمک کنیم تا هر چه زودتر خودشان را در تیم پیدا کنند.

او درباره استقبال خوب تماشاگران از این بازی خاطرنشان کرد: من دست تک تک آنها را می‌بوسم. ما خودمان انتظار این میزان حمایت را نداشتیم. همین که به استادیوم آمدند و حامی ما بودند به ما قوت قلب زیادی داد. امیدوارم در ادامه مسیر هم کنار ما باشند.

عزت اللهی در پایان درباره اضافه شدن بازیکنان جوان به تیم ملی، گفت: ما خودمان هم زمانی به بدنه تیم ملی اضافه شدیم. الان هم این جوانان با نظر کادر فنی به تیم‌ملی اضافه شده‌اند. نباید عجله کرد، این فضا فراهم شده و باید به آن‌ها زمان بدهیم. ما هم تلاش می‌کنیم به آنها کمک کنیم تا خودشان را زودتر پیدا کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا