ورزشی

عراق ۳ – ۲ ویتنام/ ایمن حسین به صدر جدول گلزنان رسید

۱۷:۴۲ – ۰۴ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۲۹۹۶ ۱۷:۴۲ – ۰۴ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۲۹۹۶ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF جام ملت‌های آسیا؛ عراق ۳ – ۲ ویتنام/ ایمن حسین به صدر جدول گلزنان رسید عراق ۳ - ۲ ویتنام/ ایمن حسین به صدر جدول گلزنان رسید ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

دیدار تیم‌های عراق و ویتنام در دور سوم مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا با برتری تیم عربی به پایان رسید.

در چارچوب مسابقات جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا امروز تیم ملی عراق با شکست ۳ بر ۲ ویتنام با ۹ امتیاز قاطعانه صدرنشین گروه D مسابقات شد.

عراقی‌ها این مسابقه را با ترکیبی متفاوت و نیمکت‌نشین کردن بازیکنان اصلی شروع کردند، اما همچنان توپ و میدان را در اختیار داشتند، برخلاف جریان مسابقه ویتنامی‌ها یک گل به ثمر رساندند، اما پس از بررسی VAR این گل مردود اعلام شد.

بازیکنان ویتنام پس از گل مردودی که به ثمر رساندند جسارت بیشتری پیدا کردند و بازی نسبتا برابری را به نمایش گذاشتند و روی یک ضربه آزاد به گل رسیدند.

در اواخر نیمه نخست بازیکن تیم ملی ویتنام کارت زرد دوم را دریافت کرد و از زمین مسابقه اخراج شد تا در نیمه دوم با یک یار کمتر مقابل عراق قرار بگیرند، خسوس کاساس سرمربی عراق در بین نیمه علی جاسم و ایمن حسین را به میدان فرستاد تا نتیجه را تغییر دهد.

تغییرات تیم ملی عراق و ۱۰ نفره شدن ویتنامی‌ها تاثیرگذار بود و عراقی‌ها در ابتدای نیمه دوم توسط روبن سولاکا به گل رسیدند.

در ادامه مسابقه ایمن حسین مهاجم گلزن عراقی‌ها گل دوم عراق را به ثمر رساند و پس از آن یک پنالتی را هم از دست داد تا بازی همچنان پرهیجان دنبال شود، در اولین دقیقه وقت‌های اضافه بار دیگر ویتنام بازی را به تساوی کشید، اما خوشحالی آن‌ها خیلی طول نکشید و در ثانیه‌های آخر مسابقه و نزدیک به دقیقه ۱۰۰ بار دیگر داور مسابقه پنالتی را به سود عراق اعلام کرد و این بار ایمن حسین گل برتری عراقی‌ها را به ثمر رساند.

عراق با این پیروزی ۹ امتیاز کامل مرحله گروهی را به دست آورد و با اقتدار به مرحله بعدی صعود کرد، همچنین ایمن حسین با ۲ گلی که به ثمر رساند در صدر جدول گلزنان با ۵ گل قرار گرفت.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا