ورزشی

عراق ۲ – ۳ اردن/ کامبک باورنکردنی در وقت‌های تلف شده + فیلم

۱۷:۳۱ – ۰۹ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۶۶۳۱ ۱۷:۳۱ – ۰۹ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۶۶۳۱ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF جام ملت‌های آسیا؛ عراق ۲ – ۳ اردن/ کامبک باورنکردنی در وقت‌های تلف شده + فیلم عراق ۲ - ۳ اردن/ کامبک باورنکردنی در وقت‌های تلف شده + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم ملی اردن در جام ملت‌های آسیا با کامبکی تماشایی عراق را شکست داد و به یک چهارم رسید.

در ادامه بازی‌های مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا، تیم‌های ملی عراق و اردن به مصاف هم رفتند که اردن با نتیجه سه بر دو در یک دیدار فراموش نشدنی به پیروزی رسید و صعود کرد.

در ثانیه‌های پایانی نیمه نخست اردن گل اول بازی را با ضربه النیمت به ثمر رساند، اما عراقی‌ها در نیمه دوم و در دقایق ۶۸ و ۷۶ دو گل زدند و از حریف پیش افتادند. سعد ناطق ناجی و آیمن حسین گل‌های عراق را زدند. آیمن حسین آقای گل فعلی جام ملت‌ها بعد از گل، خوشحالی بازیکن حریف را تقلید کرد که باعث شد علیرضا فغانی داور مسابقه کارت زرد دوم را به او نشان دهد و عراق ۱۰ نفره شد.

بعد از این اخراج اردن سراپا حمله شد و در دقیقه ۹۵ یزدان اول العرب گل تساوی را زد. دقیقه ۹۷ اردن به شکلی باورنکردنی کامبک زد و نظر الرشدان گل سوم اردن را زد تا صعودی شیرین را به دور بعد تجربه کنند.

اردن در مرحله بعدی به مصاف تاجیکستان خواهد رفت.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا