ورزشی

طبیعت تهران قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد

۲۰:۵۴ – ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ ۸۷۶۰۰۷۸ ۲۰:۵۴ – ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ ۸۷۶۰۰۷۸ ورزشی توپ و تور نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF طبیعت تهران قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد طبیعت تهران قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد ورزشی توپ و تور نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم بسکتبال طبیعت تهران با پیروزی مقابل شهرداری گرگان فاتح لیگ برتر شد.

فینال پنجم لیگ برتر بسکتبال ایران بین تیم‌های شهرداری گرگان و طبیعت تهران برگزار شد که در نهایت طبیعت با کسب پیروزی ۹۹ بر ۹۴ در فینال پنجم، سری را با برتری ۳ بر ۲ پشت سر گذاشت و فاتح لیگ برتر شد.

در این دیدار که کیومرث هاشمی وزیر ورزش تماشاگر ویژه آن بود، دو تیم در پایان وقت قانونی به تساوی ٨٠ بر ٨٠ دست یافتند درحالیکه طبیعت در پایان نیمه نخست موفق به کسب برتری ۵۱ بر ۴۲ شده بود.

بدین ترتیب رقابت شهرداری گرگان و طبیعت در فینال پنجم به وقت اضافه کشیده شد. در پایان وقت اضافه، طبیعت به برتری ٩٩ بر ۹۴ دست یافت و جام قهرمانی را از آن خود کرد.

در حالی که ۱۶ ثانیه و ۱۶ صدم ثانیه به پایان بازی مانده بود پرتاب اشیا و بطری توسط هواداران شهرداری باعث توسط نیم ساعته بازی شد.

در نهایت وقتی بازی ادامه پیدا کرد که سالن امام خمینی (ره) تقریبا خالی از تماشاگر شد و یگان‌های ویژه که در اطراف زمین حضور داشتند، اندک افراد باقی مانده در سالن را مدیدیت می‌کردند.

در این دیدار جردن استیونز با ۴۴ امتیاز، ۶ پاس گل، ۳ توپ ربایی و کارایی ۳۴ بهترین بازیکن بود.

دیدارتیم های بسکتبال شهرداری گرگان - طبیعت تهران

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی توپ و تور

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا