ورزشی

طباطبایی رییس فدراسیون کاراته می‌ماند/ با حضور ساعی امیدوار به مدال آوری تکواندو هستیم

۲۱:۴۷ – ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۲۱۰۷ ۲۱:۴۷ – ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۲۱۰۷ ورزشی کشتی و رزمی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF وزیر ورزش: طباطبایی رییس فدراسیون کاراته می‌ماند/ با حضور ساعی امیدوار به مدال آوری تکواندو هستیم طباطبایی رییس فدراسیون کاراته می‌ماند/ با حضور ساعی امیدوار به مدال آوری تکواندو هستیم ورزشی کشتی و رزمی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

کیومرث هاشمی گفت: آقای طباطبایی به عنوان رییس فدراسیون کاراته هستند و به کار ادامه می‌دهند.

کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه حضور در سالن رقابت‌های تکواندوی جام ریاست فدراسیون جهانی در خانه تکواندو، گفت: مسابقاتی که برگزار شد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود و همه استاندار‌های لازم یک رویداد بین المللی را دارا بود. جا دارد از برادر عزیزم آقای هادی ساعی رییس فدراسیون تکواندو و همچنین دبیر فدراسیون و دیگر عوامل فدراسیون که این میزبانی را بر عهده گرفتند تشکر می‌کنم.

وزیر ورزش ادامه داد: این مسابقات فرصت بسیار خوبی برای افزایش امتیاز کسب سهمیه بود. کشور‌های مختلف استقبال بخوبی از این دوره از مسابقات داشتند. تکواندوی ما با توجه به اینکه یک لیگ معتبر دارد باعث شده پشتوانه سازی خوبی را در این رشته داشته باشیم و هیچ تکواندوکاری حاشیه امنیت نداشته باشد. لیگ تکواندو می‌تواند الگویی برای سایر رشته‌ها باشد چرا که لیگ قدرتمند به موفقیت و پویایی هر رشته کمک می‌کند.

هاشمی درباره وضعیت تکواندو در راه کسب سهمیه‌های باقیمانده برای المپیک ۲۰۲۴، خاطرنشان کرد: دو نماینده اعزامی تکواندوی ما به مسابقات کسب سهمیه المپیک در قاره آسیا امروز معرفی شدند. تکواندو از جمله رشته‌های مدال آور ما در المپیک بوده است. امیدوارم این موفقیت‌ها با حضور هادی ساعی که یکی از افتخارات تکواندوی جهان است در راس فدراسیون و تلاش بچه‌ها و کادر فنی تیم‌های ملی، بچه‌ها سهمیه‌های بیشتری کسب کنند و پس از آن نیز حضور موفقی در المپیک داشته باشند.

وزیر ورزش در پایان درباره ادامه فعالیت طباطبایی در راس فدراسیون کاراته پس از انتخابش به عنوان عضو مجمع باشگاه پرسپولیس، گفت: آقای طباطبایی به عنوان رییس فدراسیون هستند و به کار ادامه می‌دهند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی کشتی و رزمی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا