ورزشی

طارمی: تا زمانی که زنده هستم هوادار پورتو باقی می‌مانم

۰۸:۴۸ – ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۳۲۸۷۶ ۰۸:۴۸ – ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۳۲۸۷۶ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF طارمی: تا زمانی که زنده هستم هوادار پورتو باقی می‌مانم طارمی: تا زمانی که زنده هستم هوادار پورتو باقی می‌مانم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مهاجم پورتو گفت: می‌دانم هواداران گاهی از من انتقاد‌هایی می‌کردند و این طبیعی بود. تا زمانی که زنده هستم هوادار پورتو باقی می‌مانم.

مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال پورتو شب گذشته آخرین بازی‌اش را در ورزشگاه خانگی پورتو در هفته ماقبل پایانی فصل جاری لیگ برتر پرتغال برابر بواویشتا انجام داد. طارمی که از دقیقه ۵۹ در ترکیب پورتو قرار گرفت با به ثمر رساندن گل دوم باعث پیروزی ۲ بر یک تیمش شد تا وداع باشکوهی داشته باشد.

مهدی طارمی در پایان این بازی گفت: این آخرین بازی‌ام برای پورتو بود، اما مهمترین موضوع این است که پورتو برنده شد. همیشه همه توان خود را در زمین بازی و خارج از آن به کار گرفتم. باید در اختیار تیم می‌بودم و خیلی خوشحالم که در آخرین بازی‌ام برای پورتو توانستم گل بزنم و پیروز شویم.

مهاجم پورتو که پس از گلزنی‌اش برای پورتو اشک ریخت، افزود: هرچند هواداران کمی ناراحت هستند، اما آنها همیشه برای من و تیم پورتو بهترین بودند. همچنان یک هوادار پورتو باقی می‌مانم. بازی برابر بواویشتا یک نمایش احساسی برای من بود، زیرا آخرین بازی‌ام را باید انجام می‌دادم.

طارمی اظهار داشت: همواره به هواداران پورتو احترام می‌گذارم و به همین دلیل هم امضای قرارداد جدید را به پایان فصل موکول کردم. می‌دانم هواداران گاهی از من انتقاد‌هایی می‌کردند و این طبیعی بود. این را می‌پذیرم و برای من قابل احترام است. تا زمانی که زنده هستم هوادار پورتو باقی می‌مانم.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا