ورزشی

صنعت نفت ۲ – ۱ سپاهان/ شروع رویایی کمالوند با آبادان و وداع مورایس با قهرمانی

۲۱:۵۸ – ۲۰ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۷۵۷۴ ۲۱:۵۸ – ۲۰ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۷۵۷۴ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لیگ برتر فوتبال؛ صنعت نفت ۲ – ۱ سپاهان/ شروع رویایی کمالوند با آبادان و وداع مورایس با قهرمانی صنعت نفت ۲ - ۱ سپاهان/ شروع رویایی کمالوند با آبادان و وداع مورایس با قهرمانی ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با شکست سپاهان، به نخستین برد خانگی‌اش در لیگ بیست‌وسوم دست پیدا کرد.

تیم‌های صنعت نفت آبادان و سپاهان اصفهان در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی دو بر یک آبادانی‌ها به پایان رسید.

نفتی‌ها که امشب برای نخستین‌بار با هدایت فراز کمالوند به میدان رفتند، توانستند شروعی رویایی را در سال جدید رقم بزنند و با شکست دادن سپاهان، هم بتوانند به روند ۱۲ بازی پیاپی ناکامی در کسب پیروزی پایان بدهند و هم اینکه اولین بردشان در خانه را در فصل جدید جشن بگیرند و از قعر جدول دور شوند.

بوباکار تراوالی در دقیقه ۸ و یوسف کی‌شمس در دقیقه ۲۶ برای صنعت نفت گل زدند و شهریار مغانلو در دقیقه ۳۳ تک گل سپاهان را به ثمر رساند.

آبادانی‌ها با ۱۶ امتیاز و تفاضل ۱۷- هم‌امتیاز با استقلال خوزستان به دلیل تفاضل گل کمتر در رتبه پانزدهم جدول قرار گرفتند. سپاهان هم با از دست دادن ۳ امتیاز مهم در مسیر رسیدن به جام قهرمانی، ۳۸ امتیازی باقی ماند و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به ملوان، با ۳۸ امتیاز (با انجام یک بازی کمتر) در فاصله ۹ امتیازی با صدر جدول در رتبه چهارم قرار گرفت.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا