ورزشی

شکایت مطهری از استقلال؛ پای AFC به پرونده باز شد

۲۱:۵۲ – ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۱۲۷۸ ۲۱:۵۲ – ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۱۲۷۸ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF شکایت مطهری از استقلال؛ پای AFC به پرونده باز شد شکایت مطهری از استقلال؛ پای AFC به پرونده باز شد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

وکلای مهاجم تیم فوتبال استقلال بعد از فسخ یکطرفه باشگاه استقلال با این بازیکن پرونده‌ای را علیه باشگاه استقلال در AFC باز کرده‌اند.

جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال استقلال برای جذب بازیکن در نقل و انتقالات نیم‌فصل نام ارسلان مطهری را در فهرست مازاد قرار داد.

قرار گرفتن مهاجم آبی‌پوشان در فهرست فروش موجب شد تا باشگاه استقلال با ارسال نامه‌ای، وی را از حضور در تمرینات منع کند.

مطهری نیز در پاسخ به نامه استقلال اعلام کرد که با این تیم قرارداد دارد و طبق مفاد قراردادش عمل خواهد کرد.

۲۴ ساعت بعد از فسخ یکطرفه باشگاه استقلال و خروج نام مطهری از فهرست نیم‌فصل دوم، وکلای این بازیکن پرونده‌ای را علیه استقلال در ای‌اف‌سی/AFC گشودند که مهم‌ترین پرونده یک ماه اخیر آبی‌ها محسوب می‌شود.

استقلال موظف است که تا ١١ فروردین ۱۴۰۳ تمام مستندات مالی خود را به AFC اعلام کند و در این راستا، پرداخت بدهی‌های مطهری مهم‌ترین بخش این گزارش مالی خواهد بود.

گفته می‌شد که آبی‌ها باید تا پایان نیم‌فصل جاری حدود ٩ میلیارد تومان به مطهری پرداخت کنند که ظاهرا از این اقدام خودداری کرده‌اند. ای‌اف‌سی یک ماه قبل هم به باشگاه استقلال اخطار داده بود که این پرونده باید حل شود تا یکی از مشکلات آن‌ها در راه کسب مجوز حرفه‌ای و حضور در جام باشگاه‌های آسیا برطرف شود.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا