ورزشی

شماره یک جدید یوونتوس معرفی شد

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال شماره یک جدید یوونتوس معرفی شد نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF ۲۲:۴۴ – ۱۵ تير ۱۴۰۳ ۸۷۷۱۳۸۲ ۲۲:۴۴ – ۱۵ تير ۱۴۰۳ ۸۷۷۱۳۸۲ شماره یک جدید یوونتوس معرفی شد نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال شماره یک جدید یوونتوس معرفی شد شماره یک جدید یوونتوس معرفی شد نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

میشل دی گرگوریو، دروازه‌بان تیم مونتزا به یوونتوس پیوست.

میشل دی گرگوریو، دروازه بان ایتالیایی به صورت قرضی با بند خرید از مونتزا راهی یوونتوس شد تا تبدیل به گلر شماره یک بیانکونری شود.

باشگاه یوونتوس از امضای قرارداد با میشل دی گرگوریو خبر داد. این انتقال به صورت قرضی و با مبلغ ۴.۵ میلیون یورو و با بند خرید قابل تبدیل به اجباری (در صورت تحقق برخی شروط) به مبلغ ۱۳.۵ میلیون یورو + ۲ میلیون یورو پاداش (قابل پرداخت در ۳ سال) انجام شده است.

دی گرگوریو اواخر این ماه ۲۷ ساله می‌شود. او از آکادمی جوانان اینتر کار خود را آغاز کرد و قبل از فروش به مونتزا تجربه قرضی در باشگاه‌های رناته، آولینو، نوارا و پوردنونه را داشت.

باشگاه یوونتوس طی هفته‌های گذشته به دنبال راهی برای پایان همکاری با وویچک شزنی بود و می‌خواست با معرفی یک دروازه‌بان جوان دوران جدیدی را آغاز کند که با این خرید رسما تأیید کرد دوران دروازه‌بان لهستانی در این باشگاه به پایان رسیده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا