ورزشی

سوئیس ۳ – ۱ مجارستان/ بردی به شیرینی شکلات سوئیسی + فیلم

۱۸:۴۹ – ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ ۸۷۵۷۱۷۲ ۱۸:۴۹ – ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ ۸۷۵۷۱۷۲ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF یورو ۲۰۲۴؛ سوئیس ۳ – ۱ مجارستان/ بردی به شیرینی شکلات سوئیسی + فیلم سوئیس ۳ - ۱ مجارستان/ بردی به شیرینی شکلات سوئیسی + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم ملی سوئیس موفق شد با نتیجه سه بر یک از سد مجارستان عبور کند.

دومین دیدار جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه امروز در شهر کلن آلمان بین دو تیم دیگر گروه A یعنی سوئیس و مجارستان برگزار شد که سوئیس موفق شد با نتیجه سه بر یک حریفش را شکست دهد.

درحالیکه تنها دوازده دقیقه از شروع این بازی ‏در دومین روز یورو ۲۰۲۴ می‌گذشت؛ کوادو دوا، ‏مهاجم ۲۷ ساله سوئیسی که در این سن دومین بازی ملی خود و ‏اولین بازی ملی رسمی‌اش را انجام می‌داد موفق شد اولین گل ‏ملی‌اش را وارد دروازه مجارستان کند. ‏گلی که ابتدا آفساید اعلام شد، اما VAR آن را صحیح تشخیص داد تا مهاجم نه چندان مطرح باشگاه لودوگورتس سر از پا نشناسد.

میشل ابیشر، هافبک ۲۷ ساله بولونیا را باید ‏ستاره نیمه اول دیدار سوئیس و مجارستان دانست. کسی که پاس گل اول تیمش را داد و در دقیقه ۴۵ با شوتی دقیق به گوشه دروازه مجارستان گل دوم را هم زد.

مجارستان که در نیمه اول مقابل سوئیس ‏عملا حریفی دست و پا بسته بود و علاوه بر دریافت دو گل حرف ‏زیادی برای گفتن نداشت؛ در نیمه دوم به لطف درخشش کاپیتان و ‏ستاره اصلی‌اش، سوبوسلای لیورپولی و ضربه سر مهاجم اول تیم یعنی وارگا در دقیقه ۶۶ به ‏گل رسید تا سوئیس را نگران کند.

این نگرانی تا ثانیه‌های پایانی بازی ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۹۳ امبولوی فرصت طلب از اشتباه مدافعان مجارستان استفاده کرد و با یک ضربه چیپ توپ را از بالای سر دروازه بان به گل سوم تبدیل کرد.

به این ترتیب سوئیس هم مثل آلمان در جدول این گروه ۳ امتیازی شد و مجارستان و اسکاتلند بدون امتیاز هستند.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا