ورزشی

سطح مسابقات قهرمانی جوانان آسیا بالا بود/ کسب سهمیه المپیک جزو اهدافم است

۰۸:۲۰ – ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۲۲۳۷۱ ۰۸:۲۰ – ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۲۲۳۷۱ ورزشی پایه و آبی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF بانوی تاریخ ساز دوومیدانی کشورمان: سطح مسابقات قهرمانی جوانان آسیا بالا بود/ کسب سهمیه المپیک جزو اهدافم است سطح مسابقات قهرمانی جوانان آسیا بالا بود/ کسب سهمیه المپیک جزو اهدافم است ورزشی پایه و آبی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

نازنین فاطمه عیدیان گفت: سطح مسابقات دوومیدانی قهرمانی جوانان آسیا واقعا نسبت به سال پیش خیلی بالاتر رفته بود.

نازنین فاطمه عیدیان بانوی تاریخ ساز ورزش دوومیدانی کشورمان درباره کسب اولین مدال طلای رقابت ماده ۴۰۰ متر با مانع مسابقات قهرمانی جوانان آسیا و حریفش از چین تایپه اظهار کرد: خدا را شکر که در این مسابقات توانستم مدال طلا کسب کنم. سطح مسابقات امسال واقعا نسبت به رقابت‌های جوانان و نوجوانان سال پیش خیلی بالاتر رفته بود. همین که ما دور مقدماتی داشتیم این سطح رقابت‌ها را بالا برده بود.

او افزود: قبل از مسابقه برنامه‌ای که آمده بود پیش بینی داشتن رقیبان خوب از هند و چین تایپه را داشتیم و همین طور هم اتفاق افتاد. خدا را شکر از مرحله مقدماتی به عنوان نفر اول به فینال صعود کردم و در مرحله فینال هم با آن شرایط و جو توانستم مدال طلا را بگیرم.

عیدیان درباره اینکه چقدر خوش بین هست که در بازی‌های آسیایی هم بتواند مدال بگیرد، گفت: ان شا الله در آینده بتوانم در بازی‌های کشور‌های اسلامی شرکت کنم و سهمیه را المپیک بگیرم و در ماده ۴۰۰ متر با مانع بتوانم در المپیک شرکت کرده و برای کشورم افتخار آفرینی کنم و این جزو اهدافی هست که ان شا الله در آینده به آن خواهم رسید.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی پایه و آبی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا