ورزشی

سرمربی ناپولی در یک قدمی پرتگاه

۱۹:۰۹ – ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۲۰۴۱ ۱۹:۰۹ – ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۲۰۴۱ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF سرمربی ناپولی در یک قدمی پرتگاه سرمربی ناپولی در یک قدمی پرتگاه ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

باشگاه فوتبال ناپولی در فکر اخراج سرمربی ناموفق این تیم است.

رسانه های ایتالیایی گزارش دادند که باشگاه فوتبال ناپولی در حال بررسی اخراج والتر ماتزاری سرمربی این تیم است. ماتزاری شاید حتی قبل از دیدار با بارسلونا در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان شغل خودش را از دست بدهد.

گفته می شود ناپولی همین حالا با فرانچسکو کالزونا در تماس است تا سرمربی تیم ملی اسلواکی را به سومین سرمربی خودش در فصل ۲۴-۲۰۲۳ تبدیل کند. کالزونا در ناپولی با مائوریتزیو ساری و لوچانو اسپالتی کار کرده و ممکن است به شکل همزمان ناپولی و اسلواکی را هدایت کند، تیمی که چند ماه قبل آن را به یورو ۲۰۲۴ رساند.

تیم ماتزاری در آخرین بازی خودش پیش از تقابل با بارسلونا مقابل جنوا با نتیجه ۱-۱ متوقف شد و در حال حاضر در رده نهم جدول قرار دارد. رودی گارسیا در ابتدای فصل جانشین اسپالتی شده بود که این تیم را قهرمان سری آ کرده بود اما به دلیل نتایج ضعیف در نیم فصل اول اخراج شد و ماتزاری جانشین او شد اما عملکرد این سرمربی هم خوب نبود و احتمالا ناپولی فصل را با سه سرمربی به پایان برساند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا