ورزشی

سرمربی لچه به دلیل درگیری با بازیکن هلاس ورونا اخراج شد + فیلم

۱۶:۱۸ – ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۸۵۱۹ ۱۶:۱۸ – ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۸۵۱۹ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF سرمربی لچه به دلیل درگیری با بازیکن هلاس ورونا اخراج شد + فیلم سرمربی لچه به دلیل درگیری با بازیکن هلاس ورونا اخراج شد + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم فوتبال لچه سرمربی خود را به دلیل درگیری با توماس هنری بازیکن هلاس ورونا اخراج کرد.

تیم فوتبال لچه اعلام کرد: روبرتو داورسا سرمربی خود را به خاطر اتفاقات رخ داده در پایان دیدار روز گذشته با هلاس ورونا در هفته بیست‌ و هشتم سری آ ایتالیا از سمت سرمربی گری این تیم اخراج شده است.

لچه روز گذشته در حالی در خانه خود با نتیجه یک بر صفر مغلوب هلاس ورونا شد که داورسای ۴۸ ساله پس از سوت پایان بازی به سمت توماس هنری مهاجم حریف رفت و با سر ضربه‌ای به صورت او زد.

داورسا که پیش از این هدایت تیم‌های پارما و سامپدوریا را برعهده داشته، در تاریخ ۲۷ ژوئن ۲۰۲۳ بود که هدایت لچه را برعهده گرفت و در این مدت در ۳۰ بازی روی نیمکت این تیم ایتالیایی بود و آمار ۶ برد، ۱۰ تساوی و ۱۴ باخت را از خود برجای گذاشت.

لچه که در پنج بازی اخیرش ۴ شکست و یک تساوی را تجربه کرده است و در حال حاضر با ۲۵ امتیاز در رده پانزدهم جدول رده‌بندی سری آ ایتالیا قرار دارد و با منطقه سقوط به دسته پایین‌تر تنها یک امتیاز اختلاف دارد و به همین خاطر یکی از کاندیدا‌های اصلی سقوط به سری بی به شمار می‌رود.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا