ورزشی

سرمربی ترکمنستان: می‌خواهیم در ضدحملات برای ایران دردساز باشیم

۱۸:۲۹ – ۰۱ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۵۰۶۰ ۱۸:۲۹ – ۰۱ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۵۰۶۰ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF سرمربی ترکمنستان: می‌خواهیم در ضدحملات برای ایران دردساز باشیم سرمربی ترکمنستان: می‌خواهیم در ضدحملات برای ایران دردساز باشیم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

اورازوف گفت: ایران تیمی قوی است و سعی می‌کنیم از ضدحملات استفاده کنیم و برای ایران دردسرساز باشیم.

مرگن اورازوف سرمربی تیم ملی فوتبال ترکمنستان در نشست خبری پیش از دیدار با ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ اظهار کرد: به نوبه خودم عید و فرا رسیدن بهار را تبریک می‌گویم. از فدراسیون فوتبال بابت میزبانی که داشتند تشکر می‌کنم. قطعا ایران تیم قدرتمندی است، اما ما هم می‌خواهیم از این بازی یک دستاوردی داشته باشیم. قطعا بازی خوبی ارائه می‌کنیم تا در این بازی فوتبال یک دستاورد خوب کسب کنیم.

او ادامه داد: درست است که در مسابقات جام ملت های آسیا شرکت نکردیم، اما این مربوط به سطح ترکمنستان نمی‌شود. همانطور که ما باشگاه‌های خوبی در کشورمان داریم که هم در لیگ قهرمانان آسیا و کاپ آسیا بازی می‌کنند، همچنین فدراسیون ما برای ارتقای فوتبال‌مان یکسری تمهیداتی را در نظر گرفته است. ما تیم نوجوانان و جوانان را داریم و تیم زیر ۲۳ ساله‌های ما نشان داده که می‌توانیم به این تیم امیدوار باشیم و مقابل ایران هم بازی کرده‌اند. با بازیکنانی که داریم به آینده امیدواریم و آینده را درخشان می‌بینیم.

اورازوف در مورد اینکه همیشه تیمش مقابل ایران موفق به گلزنی شده، عنوان کرد: همانطور که گفتم اینجا هستیم تا فوتبال بازی کنیم. ایران تیمی قوی است و سعی می‌کنیم از ضدحملات استفاده کنیم و برای ایران دردسرساز باشیم. امیدواریم که یک بازی خوبی را انجام بدهیم و گل هم به ثمر برسانیم.

سرمربی ترکمنستان درخصوص اینکه آیا بازی های تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا را دنبال کرده است یا خیر، گفت: بله تمام بازی‌های ایران در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا را حضور داشتم و یک به یک آنالیز کرده‌ام. همانطور که گفتم ایران از سطح بسیار خوبی برخوردار است و بازیکنان بسیار با کیفیتی دارد. ممکن است بازیکنان ما به اندازه بازیکنان ایران با کیفیت نباشند، اما ایده‌های تاکتیکی خود را داریم و سعی می‌کنیم تلاش مضاعفی از خود نشان دهیم.

واچمیرات آناگولیف مدافع ترکمنستان، هم در مورد بازی فردا گفت: برای بازی فردا آماده هستیم و امیدواریم که بازی خوبی داشته باشیم.

دیدار تیم‌های ملی ایران و ترکمستان فردا از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا