ورزشی

سرخپوشان پایتخت به‌دنبال صدرنشینی در آبادان/ نبرد عنایتی و شجاعی در دربی بدون تماشاگر تهران

۰۷:۳۰ – ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۴۱۰۸ ۰۷:۳۰ – ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۴۱۰۸ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال؛ سرخپوشان پایتخت به‌دنبال صدرنشینی در آبادان/ نبرد عنایتی و شجاعی در دربی بدون تماشاگر تهران سرخپوشان پایتخت به‌دنبال صدرنشینی در آبادان/ نبرد عنایتی و شجاعی در دربی بدون تماشاگر تهران ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال با انجام ۳ دیدار امروز (پنج شنبه) در شهر‌های مختلف برگزار می‌شود.

مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال با انجام ۳ دیدار امروز ( پنج شنبه) برگزار می‌شود و در یکی از حساس‌ترین بازی ها، تیم پرسپولیس در آبادان به مصاف تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می‌رود.

پیکان- هوادار/ پنج شنبه ساعت ۱۶:۳۰

دربی کوچک پایتخت در حالی بین ۲ تیم فوتبال پیکان و هوادار برگزار می‌شود که این ۲ تیم هم امتیاز هستند و تیم هوادار به خاطر تفاضل گل بهتر یک پله بالاتر از حریف خود قرار گرفته اند.

تیم فوتبال پیکان هفته گذشته با تساوی برابر تیم مس رفسنجان ۲۴ امتیازی شد و در رتبه دوازدهم قرار گرفت. این تیم با هدایت رضا عنایتی توانسته نتایج خوبی بگیرد و تا حدودی از انتهای جدول فرار کند.

شاگردان رضا عنایتی می‌خواهند با برد برابر تیم هوادار روند رو به رشد خود را ادامه بدهند و وضعیت خود را در جدول رده بندی سروسامان ببخشند.

در آن طرف، تیم هوادار هفته گذشته برابر تیم گل گهر سیرجان به پیروزی دست یافت و با ۲۴ امتیاز در رتبه یازدهم جدول رده بندی قرار دارد.

شاگردان مسعود شجاعی قصد دارند با برد در دربی کوچک پایتخت به روند رو به رشد خود ادامه بدهند و وضعیت خود را در جدول رده بندی بهبود ببخشند.

رضا عنایتی و مسعود شجاعی در قامت سرمربی برای اولین بار برابر یکدیگر صف آرایی می‌کنند و تقابل این ۲ مربی به جذابیت این بازی می‌افزاید.

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

گل گهر سیرجان – استقلال خوزستان/ پنج شنبه ساعت ۱۷:۴۵

تیم گل گهر سیرجان هفته گذشته با باخت برابر تیم هوادار سومین باخت متوالی خود را متحمل شد و با ۳۳ امتیاز در جایگاه ششم جدول رده بندی قرار گرفته است.

شاگردان اوزونیدیس سرمربی یونانی گل گهر می‌خواهند با کسب ۳ امتیاز بازی خانگی برابر تیم هوادار می‌خواهند باخت‌های متوالی خود را قطع کنند و میانه جدول را حفظ کنند.

در آن طرف، تیم فوتبال استقلال خوزستان هفته گذشته در دربی اهواز توانست با نتیجه ۲ بر یک برابر تیم صنعت نفت آبادان به برتری برسد و با ۱۹ امتیاز در جایگاه چهاردهم جدول رده بندی قرار بگیرد.

شاگردان پورموسوی به برد بازی خارج از خانه برابر تیم گل گهر نیاز مبرم دارند تا از انتهای جدول فاصله بگیرند و دل هواداران خود را شاد کنند.

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

صنعت نفت آبادان – پرسپولیس/ پنج شنبه ساعت ۱۹

تیم صنعت نفت آبادان هفته گذشته برابر تیم استقلال خوزستان در دربی اهواز شکست خورد و با ۱۶ امتیاز در جایگاه پانزدهم جدول رده بندی قرار دارد.

فراز کمالوند از زمان حضورش روی نیمکت فنی صنعت نفت آبادان یک برد و یک شکست را به دست آورده است. این مربی می‌داند که کار سختی برای حفظ تیم صنعت نفت در لیگ برتر دارد و بیان کرده که قولی برای ماندن در لیگ برتر نمی‌دهد.

شاگردان کمالوند می‌خواهند با حمایت هواداران خونگرم خود ۳ امتیاز بازی خانگی برابر تیم پرسپولیس را بگیرند تا همچنان به بقا در لیگ برتر فوتبال امیدوار بمانند.

در آن طرف، تیم پرسپولیس هفته گذشته با برتری برابر پیکان ۴۹ امتیازی شد تا اختلاف یک امتیازی خود را با تیم استقلال صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر فوتبال حفظ کند.

شاگردان اوسمار به برد خارج از خانه برابر تیم صنعت نفت آبادان نیاز مبرم دارند تا همچنان در کورس مدعیان قهرمانی بماند و روند رو به رشد خود هم ادامه بدهد، اما آنها کار سختی جلوی هواداران خونگرم آبادانی دارند.

اگر سرخپوشان پایتخت بتوانند برابر تیم صنعت نفت به برتری برسند در آن صورت حداقل ۲۴ ساعت صدرنشین لیگ برتر فوتبال خواهند بود.

علیرضا بیرانوند و وحدت هنانوف به علت مصدومیت قادر به همراهی تیم پرسپولیس در این بازی نیستند، اما بقیه بازیکنان آمده بازی هستند.

امیر رضا رفیعی دروازه بان جوان پرسپولیس در ۳ بازی که به جای بیرانوند در درون دروازه قرار گرفته، ۳ کلین شیت داشته است، او می‌خواهد در چهارمین حضورش در درون دروازه گل نخورد تا چهارمین کلین شیت خود را به ثبت برساند.

در ۲۵ تقابل این ۲ تیم با یکدیگر در لیگ برتر فوتبال، ۱۷ برد سهم پرسپولیس، ۳ برد سهم صنعت نفت آبادان و ۵ بازی هم با تساوی به پایان رسید. سرخپوشان ۳۴ گل زده و ۱۵ گل خورده اند. بازی رفت ۲ تیم با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

برنامه بازی‌های هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال

روز جمعه ۳۱ فروردین ماه

نساجی مازندران- تراکتور- روز جمعه- ساعت ۱۶:۳۰

استقلال – شمس آذر قزوین- روز جمعه- ساعت ۱۸

فولاد- مس رفسنجان- روز جمعه- ساعت ۱۸:۱۰

روز یکشنبه ۲ اردیبهشت

ذوب آهن- آلومینیوم اراک- روز یکشنبه- ساعت ۱۶:۳۰

ملوان- سپاهان- روز یکشنبه- ساعت ۱۷

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا