ورزشی

ستاره فوتبال قطر در کنار مسی و راموس

۱۵:۱۲ – ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۱۲۷۶ ۱۵:۱۲ – ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۱۲۷۶ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF ستاره فوتبال قطر در کنار مسی و راموس ستاره فوتبال قطر در کنار مسی و راموس ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

حسن الهیدوس کاپیتان نیم ملی قطر با بازی در مقابل تیم ازبکستان به رکورد تعداد بازی‌های لیونل مسی رسید.

حسن الهیدوس، کاپیتان تیم ملی اول قطر و باشگاه السد، دیروز صد و هشتادمین بازی خود را برای تیم ملی این کشور انجام داد و با لیونل مسی ستاره آرژانتینی برابری کرد.
الهیدوس با ۱۸۰ بازی در کنار لیونل مسی کاپیتان تیم ملی آرژانتین و سرخیو راموس ستاره اسپانیایی به رده هشتم بازیکنان فوتبال در تعداد بازی‌های ملی قرار گرفت.
در حالی که کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تنها بازیکن جهان است که تا به امروز با ۲۰۵ بازی ملی برای کشورش انجام داده است.
الهیدوس در تمامی بازی‌های قطر در جام ملت‌های آسیا حضور داشته است در گروه اول مقابل تیم‌های لبنان، تاجیکستان و چین به پیروزی رسید و در مرحله یک هشتم نهایی مقابل تیم فلسطین و در یک چهارم روبروی ازبکستان قرار گرفت.
تیم ملی فوتبال قطر قهرمان دوره قبل جام ملت‌های آسیا در مرحله یک چهارم نهایی باید در مقابل تیم ملی فوتبال کشورمان قرار بگیرد.
در تیم ملی کشورمان احسان حاج صفی بالاترین بازی ملی را در اختیار دارد. وی با ۱۴۱ بازی در تیم ملی فوتبال از دیگر بازیکنان بالاتر است.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا