ورزشی

ستاره تیم ملی ازبکستان به پرسپولیس پیوست

۱۶:۰۹ – ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۳۹۸۷ ۱۶:۰۹ – ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۳۹۸۷ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF ستاره تیم ملی ازبکستان به پرسپولیس پیوست ستاره تیم ملی ازبکستان به پرسپولیس پیوست ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

ارونوف مهاجم تیم ملی ازبکستان با قراردادی ۱/۵ ساله به پرسپولیس پیوست.

پس از مذاکرات و توافق‌های صورت گرفته بین باشگاه پرسپولیس و اوستون ارونوف و امضای قرارداد بین طرفین، امروز (چهارشنبه) این مهاجم ازبکستانی به جمع سرخپوشان ملحق شد.

پس از به خدمت گرفته شدن عیسی آل‌کثیر، عبدالکریم حسن و ابوالفضل بابایی، ارونوف چهارمین بازیکن جدید است که در نقل و انتقالات زمستانی به جمع سرخپوشان ایران ملحق شد.

این‌ مهاجم ازبک که بازی‌های درخشانی را در جام ملت‌های آسیا انجام داد، با امضای قراردادی به مدت یک فصل و نیم به پرسپولیس پیوست.

ارونوف سابقه بازی در تیم‌های لوکوموتیو، اسپارتاک و اوفا روسیه و نوبهار ازبکستان را دارد. او در‌ فصل گذشته جایزه بهترین بازیکن لیگ فوتبال ازبکستان را به دست آورد.

این هافبک ۲۳ ساله در بازی‌های مقدماتی جام جهانی در جریان تساوی دو بر دو با ایران، گل نخست تیمش را به ثمر رسانده بود و پاس گل دوم را هم به سرگیف داد تا نظر فوتبالدوستان ایرانی را به خود جلب کند.

خرید جذاب پرسپولیسی‌ها غیر از دروازه بانی در تمام پست‌ها سابقه بازی دارد و به اصلاح آچار فرانسه تیم محسوب می‌شود. این بازیکن در ۱۵۱ بازی، ۱۹ گل و ۹ پاس گل داده است.

بهترین دوران اورونوف در تیم نوبهار ازبکستان بوده که در ۸۷ بازی، موفق به ثبت ۱۷ گل و ۷ پاس گل شده است.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا