ورزشی

رکورد سریع‌ترین گل تاریخ ملی شکسته شد+ فیلم

۱۰:۲۷ – ۰۵ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۶۹۶۵ ۱۰:۲۷ – ۰۵ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۶۹۶۵ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF رکورد سریع‌ترین گل تاریخ ملی شکسته شد+ فیلم رکورد سریع‌ترین گل تاریخ ملی شکسته شد+ فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

کریستوف بومگارتنر مهاجم تیم ملی اتریش در جریان دیدار برابر اسلواکی در ثانیه ۶ گلزنی کرد تا رکورد گل ثانیه ۷ پودولسکی شکسته شود.

دیدار‌های دوستانه ملی شنبه شب هم در سراسر دنیا برگزار شد که در یکی از مسابقات تیم‌های ملی اسلواکی و اتریش در براتیسلاوا به مصاف هم رفتند که اتریش با دو گل میزبانش را شکست داد.

بومگارتنر، مهاجم اتریش در همان ابتدای بازی و به محض زده شدن سوت آغاز و گرفتن پاس از هم تیمی اش به سمت دروازه حریف حرکت کرد و با یک شوت دروازه اسلواکی را فرویخت تا با گلزنی در ثانیه ۶، رکورد سریع‌ترین گل تاریخ ملی شکسته شود.

این گل بومگارتنر رکورد گل لوکاس پودولسکی که در سال ۲۰۱۳ و در ثانیه ۷ بازی آلمان مقابل اکوادور به ثمر رسید را شکست.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

بومگارتنر که حالا در تاریخ فوتبال ماندگار شده، در تابستان گذشته پس از عملکرد خوب در هوفنهایم به لایپزیش پیوست. او در این فصل ناکام بوده و فقط ۴ گل برای تیم آلمانی به ثمر رسانده.

نکته عجیب این که در بازی دوستانه شنبه شب آلمان و فرانسه هم، ویرتز بازیکن آلمان در ثانیه ۷ دروازه فرانسه را باز کرد تا دو گل سریع تاریخ ملی در یک شب زده شود.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا