ورزشی

رونمایی از کمک داور ویدیویی در دوومیدانی با حضور معاون وزارت ورزش

۱۸:۵۹ – ۰۸ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۵۸۰۳ ۱۸:۵۹ – ۰۸ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۵۸۰۳ ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF رونمایی از کمک داور ویدیویی در دوومیدانی با حضور معاون وزارت ورزش رونمایی از کمک داور ویدیویی در دوومیدانی با حضور معاون وزارت ورزش ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

در آستانه برگزاری مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا به میزبانی ایران، معاون وزیر ورزش و جوانان از روند بازسازی ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران بازدید کرد.

سید محمد شروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، امروز یکشنبه ۸ بهمن ماه با حضور در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران از روند بازسازی و تجهیز این مجموعه در آستانه برگزاری یازدهمین دوره مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا بازدید به عمل آورد.

در این بازدید وی ابتدا پس از دیدار صمیمانه با مهدی مبینی سرپرست فدراسیون از سیستم کمک داور ویدیویی که برای نخستین بار در دوومیدانی ایران قرار است روز‌های آتی در جریان برگزاری رقابت‌های داخل سالن قهرمانی باشگاه‌های کشور بکارگیری شود، بازدید کرد.

در ادامه این بازدید، مهدی مبینی با ارائه گزارشی پیرامون اقدامات عمرانی ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران در مدت زمان باقی مانده تا رقابت‌های آسیایی، توضیحات فنی در خصوص بازسازی پیست تارتان، سالن تمرین، خوابگاه‌های ملی پوشان، تجهیزات فوتوفینیش، محوطه‌های سالن سرپوشیده و بکارگیری کارشناسان فنی از ورزش دو و میدانی جهت همکاری را ارائه کرد.

اسبقیان در پایان این بازدید با اشاره به همت ارزشمند اهالی دو و میدانی ایران در میزبانی رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی آسیا، از زحمات مهدی مبینی و دست اندرکاران پروژه‌های در دست اقدام و همچنین برگزارکنندگان قدردانی نمود و تأکید کرد: خوشبختانه تغییرات بسیار خوبی در ورزشگاه آفتاب انقلاب صورت پذیرفته و این ورزشگاه به صورت کامل بازسازی شده است.

وی افزود:بی تردید گام موثری در بهبود کیفیت برگزاری رویداد‌های مهمی، چون قهرمانی آسیا به میزبانی ایران توسط خانواده معزز دوومیدانی برداشته شده که مهمترین رکن آن وفاق و همدلی است.

اسبقیان در پایان خاطر نشان کرد، امیدوارم این انرژی و موج مثبت به افتخار آفرینی ملی پوشان عزیزمان نیز منتهی گردد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی سایر حوزه ها

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا