ورزشی

رضایی: بازیکنان جوان به خوبی خودشان را نشان دادند/ بازی در چمن مصنوعی سخت است

۲۲:۳۶ – ۰۲ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۵۷۴۳ ۲۲:۳۶ – ۰۲ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۵۷۴۳ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF رضایی: بازیکنان جوان به خوبی خودشان را نشان دادند/ بازی در چمن مصنوعی سخت است رضایی: بازیکنان جوان به خوبی خودشان را نشان دادند/ بازی در چمن مصنوعی سخت است ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مربی تیم ملی فوتبال گفت: همه بازیکنان مقابل ترکمنستان فوق العاده کار کردند و بازیکنان جوان هم توانستند خودشان را نشان دهند.

رحمان رضایی، مربی تیم‌ملی فوتبال بعد از برد تیمش برابر ترکمنستان گفت: بازی پرگلی بود و هواداران از بازی لذت بردند. تیم از لحاظ تاکتیکی و فردی خوب بود و بازیکنان جوانی که به تیم هم اضافه شدند با وجود اینکه زمان کمی داشتند، اما توانستند خودشان را با تیم هماهنگ کنند و خودشان را نشان دهند.

رضایی درباره مصدومیت سردار آزمون گفت: بله مصدوم شد و مصدومیتش از ناحیه همسترینگ بود، اما در مورد جزییات آن باید با پزشک تیم صحبت کرد.

او درباره عملکرد امین حزباوی گفت: همه بازیکنان خوب بودند و فوق‌العاده ظاهر شدند و هیچ‌کسی ضعف نداشت. حتی بازیکنان جوانی که ساعت آخر اضافه شده‌اند هم توانستند در پست‌های خود خوب کار کنند.

رضایی با اشاره به استقبال مردم از دیدار تیم ملی ایران برابر ترکمنستان بیان کرد: با وجود اینکه روز دوم عید نوروز بود و تصور می‌کردیم خیلی به ورزشگاه نیایند، اما استقبال خوبی شد و واقعا تشکر می‌کنم. امیدوارم همینطور حمایت کنند.

مربی تیم ملی درباره اینکه بازی بعدی تیم ملی در زمین چمن مصنوعی برگزار می‌شود، گفت: فوتبال بازی کردن سخت است، چون خودمان هم قبلا تجربه آن را داشتیم. یکی، ۲ بار باید در این چمن تمرین کنیم تا عادت کنیم. چون سرعت توپ در چمن مصنوعی بیشتر می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا