ورزشی

رشوه از فوتبال به‌ بسکتبال رسید؛ پیشنهاد دستبند به‌ داور خانم

۱۲:۰۰ – ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۳۷۵۷۴ ۱۲:۰۰ – ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۳۷۵۷۴ ورزشی توپ و تور نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF رشوه از فوتبال به‌ بسکتبال رسید؛ پیشنهاد دستبند به‌ داور خانم رشوه از فوتبال به‌ بسکتبال رسید؛ پیشنهاد دستبند به‌ داور خانم ورزشی توپ و تور نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

در حالی که این روزها پرونده فساد در فوتبال مورد توجه قرار گرفته است، در لیگ برتر بسکتبال بانوان نیز شاهد اتفاقی مشابه بودیم.

در حالی که این روزها بحث فساد در فوتبال با دادن سکه داغ شده، اطلاعاتی محرمانه نشان می‌دهد این اتفاق به نوعی دیگر در لیگ بسکتبال بانوان رخ داده است.

بر این اساس پیش از برگزاری یکی از مسابقات فصل گذشته لیگ برتر بسکتبال بانوان در سال 1402، دستبند طلا به عنوان رشوه‌ به یکی از داوران خانم پیشنهاد می‌شود. این داور از قبول رشوه خودداری کرده و گزارش این اتفاق را به جواد داوری رئیس فدراسیون بسکتبال اعلام می‌کند.

برای پیگیری موضوع سراغ «افرا بهرامی» داوری که به او دستبند طلا پیشنهاد شده بود رفت که وی ضمن تأیید این ماجرا گفت نمی‌تواند جزییات بیشتری را بگوید و موضوع را به رئیس فدراسیون گزارش داده است.

منبع: تسنیم

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی توپ و تور

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا