ورزشی

رحمان عموزاد انتقام گرفت و طلایی شد

۱۶:۵۶ – ۲۳ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۹۴۰۶ ۱۶:۵۶ – ۲۳ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۹۴۰۶ ورزشی کشتی و رزمی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF کشتی آزاد قهرمانی آسیا؛ رحمان عموزاد انتقام گرفت و طلایی شد رحمان عموزاد انتقام گرفت و طلایی شد ورزشی کشتی و رزمی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

رحمان عموزادخلیلی در فینال وزن ۶۵ کیلوگرم پیکار‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا با برتری مقابل حریف مغولستانی، طلا گرفت.

پیکار‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی آسیا روز‌های ۲۳ تا ۲۸ فروردین در بیشکک پایتخت قرقیزستان برگزار خواهد شد. امروز (پنجشنبه) پیکار‌های پنج وزن ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کشتی آزاد برگزار می شود.

در وزن ۶۵ کیلوگرم رحمان عموزاد در دور اول با نتیجه ۴ بر ۲ اولوکبک ژولدوشبیکوف قهرمان آسیا از قرقیزستان را مغلوب کرد وی در دور دوم با نتیجه ۷ بر صفر سئون هو یو از کره‌جنوبی را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

وی در این دیدار عباس رحمان‌اف از ازبکستان را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست داد و راهی فینال شد. رحمان در مبارزه فینال تولگا توموراوچیر دارنده برنز جهان و طلای بازی‌های آسیایی از مغولستان را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد و نخستین مدال طلای تیم ملی کشورمان در این مسابقات را به گردن آویخت. رحمان در فینال بازی‌های آسیایی هانگژو مغلوب این آزادکار مغولستانی شده بود و انتقام آن شکست را از او گرفت.

در وزن ۵۷ کیلوگرم نیز ابراهیم خواری در دور نخست با نتیجه ۸ بر ۱۰ مغلوب اودیت از هند شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، وی به گروه بازنده‌ها رفت. خواری در این گروه با نتیجه ۶ بر ۴ از سد آلماز سامانبیکوف از قرقیزستان گذشت و به دیدار رده‌بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه ۷ بر ۴ مغلوب کوم هیوک کیم از کره شمالی شد و در جایگاه پنجم ایستاد.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی کشتی و رزمی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا