ورزشی

رافت: خیلی ها دوست دارند تمرکز پرسپولیس بهم بخورد/ سرخپوشان نباید برابر نساجی اسیر حواشی شوند

۰۷:۰۸ – ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۲۶۵۴۶ ۰۷:۰۸ – ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۲۶۵۴۶ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF رافت: خیلی ها دوست دارند تمرکز پرسپولیس بهم بخورد/ سرخپوشان نباید برابر نساجی اسیر حواشی شوند رافت: خیلی ها دوست دارند تمرکز پرسپولیس بهم بخورد/ سرخپوشان نباید برابر نساجی اسیر حواشی شوند ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به هر حال ۵ بازی باقی مانده است و خیلی‌ها دوست دارند که تمرکز پرسپولیسی‌ها بهم بخورد.

پایان رافت مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره اتفاقات رخ داده در بازی سرخپوشان برابر تیم سپاهان اظهار کرد: مسائل حاشیه‌ای ارتباطی به سرمربی و بازیکن ندارد و این موضوع را باید باشگاه پرسپولیس جواب بدهد. موضوع اصلی بحث فنی است که ۵ بازی باقی مانده است. شاید خیلی‌ها دوست دارند که تمرکز پرسپولیسی‌ها بهم بخورد. به نظرم سرمربی و بازیکنان باید کمک کنند این تمرکز از بین نرود و برای قهرمانی بجنگند.

پرسپولیسی ها باید حاشیه را از خود دور کنند

او افزود: ۵ بازی باقی مانده است و هم این بازی‌ها آسان و هم سخت خواهد بود. اگر تمرکز لازم را داشته باشند و اهداف باشگاه این باشد که کل ۵ بازی را برنده شوند قطعا پرسپولیس توانایی اش را دارد و می‌تواند قهرمان شود، چون بار‌ها این مسئله را ثابت کرده و سرخپوشان همیشه مدعی قهرمانی بودند. آنها باید بتوانند حاشیه را از خود دور کنند و به فکر ۵ بازی برای قهرمانی باشند.

پرسپولیس توانایی شکست دادن هر تیمی را دارد

رافت درباره بازی تیم پرسپولیس برابر تیم نساجی بیان کرد: بازی سختی است. تیم نساجی ۲، ۳ هفته هست که در روند پیروزی قرار دارد و بازی در قائمشهر هم برگزار می‌شود به خاطر همین می‌گویم که پرسپولیسی‌ها اسیر حواشی نشوند و برای برد به مصاف حریف خود بروند. تیم نساجی به فکر نیفتادن است و پرسپولیس هم به خاطر اینکه قهرمان شود می‌جنگد و این می‌تواند کار را دشوار کند، اما پرسپولیس توانایی شکست دادن هر تیمی در لیگ دارد.

پرسپولیسی ها در بازی با سپاهان اسیر حواشی شدند

مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه سرخپوشان فرصت حضور در صدر جدول با تساوی برابر سپاهان از دست دادند، گفت: تیم پرسپولیس توان بردن سپاهان را داشت، اما اسیر حواشی، جو استادیوم و درگیری شد و بازی باکیفیتی از این تیم ندیدیم. سپاهان همانند سال گذشته نبود و به راحتی سرخپوشان می‌توانستند این تیم را شکست بدهند، اما یک مقدار بازیکنان ترسو بازی کردند و بیشتر به مسائل حاشیه‌ای و درگیری روی آوردند و در نهایت نتوانستند از شرایط میزبانی با حضور این همه هوادار استفاده کنند.

دابو در جریان درگیری با عالیشاه حرفه ای گری کرد

او درباره اینکه امید عالیشاه کاپیتان پرسپولیس در بازی با سپاهان اخراج شد، گفت: به نظرم اشتباه کرد و تمرکز از دست داد و می‌تواند برای هر فوتبالیستی این اتفاق بیفتد. این بازیکن هم به خاطر اینکه فشار بازی زیاد بود و اسیر حواشی شد. همچنین خارجی‌های هر ۲ تیم کیفیتشان بالاتر از بازیکنان ما بود. دیدیم دابو باعث شد که عالیشاه اخراج شود و آن از حرفه‌ای گری اش بود و عالیشاه باید اجازه می‌داد او این کار را انجام می‌داد، اما متاسفانه عالیشاه اخراج شد و بازی مهم نساجی هم از دست داد.

هر تیمی تمرکز داشته باشد به موفقیت می رسد

رافت درباره اینکه رقابت پرسپولیس و استقلال با یکدیگر برای قهرمانی تنگاتنگ است، گفت: هر کدام از ۵ بازی حکم فینال را دارد. همچنین شانس هر ۲ تیم برای قهرمانی برابر است. هر تیمی که تمرکز داشته باشد و اسیر حواشی نشود و مصدوم و محروم ندهد و نیمکت قوی داشته باشد و همه این عوامل دست به دست هم می‌دهد که به موفقیت برسد.

مهاجم اسبق باشگاه پرسپولیس درباره انتقال مالکیت سرخپوشان به کنسرسیوم بانکی گفت:فعلا که خوب است و باید ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد. باید ببینیم در ادامه چه اهداف و برنامه‌ای دارند و چه کسانی قرار است در این باشگاه مدیریت کنند و باید برنامه ریزی شود.

انسجام و اتحاد تیمی برگ برنده بازی با نساجی است

او درباره اینکه برگ برنده پرسپولیس و نساجی را در چه چیزی می‌بیند، بیان کرد: من فکر می‌کنم انسجام، اتحاد تیمی و تا دقیقه ۹۰ تمرکز نفر به نفر بازیکنان می‌تواند رمز موفقیت باشد.

رافت درباه نتیجه بازی پرسپولیس و نساجی گفت: پیش بینی نتیجه سخت است و بازی هم در قائمشهر هست. شرایط زمین برای بازی کردن خوب است. پرسپولیس همیشه نساجی را برده است و امیدوارم بازی خوبی انجام بدهد و برنده شود و با ۳ امتیاز به تهران برگردد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا