ورزشی

رافت: باشگاه پرسپولیس باید درباره سرمربیگری اوسمار پاسخگو باشد

۰۹:۱۵ – ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۹۳۲۹ ۰۹:۱۵ – ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۹۳۲۹ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF رافت: باشگاه پرسپولیس باید درباره سرمربیگری اوسمار پاسخگو باشد رافت: باشگاه پرسپولیس باید درباره سرمربیگری اوسمار پاسخگو باشد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره انتخاب اوسمار به عنوان سرمربی سرخپوشان توضیحاتی را بیان کرد.

پایان رافت پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره انتخاب اوسمار به عنوان سرمربی سرخپوشان اظهار کرد: به هر حال نتوانستند با برانکو و گزینه‌های مختلف به جمع بندی برسند و صلاح دیدند که به خاطر اینکه زمان از دست نرود و اوسمار هم دستیار گل محمدی بوده است، تیم را به این مربی برزیلی بدهند تا ببینند در ادامه چه اتفاقی رخ می‌دهد.

حسین عبدی بهترین گزینه برای هدایت پرسپولیس بود

رافت درباره اینکه بهتر نبود که به جای اینکه اوسمار دستیار گل محمدی را سرمربی می‌کردند، گل محمدی را حفظ می‌کردند، گفت: من فکر می‌کنم یحیی گل محمدی و باشگاه پرسپولیس نتوانستند با هم ادامه بدهند و به بن بست خوردند و به این نتیجه رسیدند که گل محمدی از تیم جدا شود. باشگاه پرسپولیس هم نباید بدون سرمربی بماند و به سراغ برانکو رفتند و او هم ۳ بار پیشنهاد پرسپولیس را قبول نکرد و بعد از آن به اوسمار رسیدند. البته من معتقد بودم که گزینه داخلی برای هدایت تیم پرسپولیس انتخاب می‌کردند و پیشنهادم حسین عبدی بود.

درست نیست عبدی پیشنهاد دستیاری اوسمار را بپذیرد

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه حسین عبدی را برای دستیاری اوسمار در نظر داشتند، گفت: فکر نکنم که عبدی برای دستیاری اوسمار به پرسپولیس بیاد. اگر عبدی را به عنوان سرمربی می‌خواستند او قبول می‌کرد. به نظرم درست نبود که عبدی قبول کند و به عنوان دستیار در پرسپولیس فعالیت کند، چون او سرمربی تیم ملی نوجوانان بود و نتایج خوبی گرفته بود و اکنون هم می‌تواند سرمربی تیم ملی جوانان شود. باشگاه پرسپولیس می‌توانست به عبدی برای سرمربیگری پیشنهاد بدهد و حالا اوسمار سرمربی تیم شده و سید جلال حسینی هم دستیارش است.

خرید آل کثیر و مدافع قطری مهمترین اتفاقات اخیر پرسپولیس بود

او درباره اینکه یک مربی برزیلی از سوی اوسمار به باشگاه پرسپولیس معرفی شده است، گفت: بله، اوسمار برزیلی است و او می‌تواند با همشهری‌های خود تعامل کند و نفراتش را می‌شناسد و به پرسپولیس می‌آورد. مهمترین فاکتور این بود که ۲ بازیکن خوب از جمله عیسی آل کثیر و مدافع قطری به تیم اضافه شدند.

در صورت انتخاب اوسمار با تایید بازیکنان باید فاتحه فوتبال را خواند

رافت بیان کرد: صحبت‌هایی مطرح می‌شود که بازیکنان گفتند که اوسمار سرمربی تیم پرسپولیس شود و پول اضافی ندهیم و نمی‌دانم چقدر این موضوع صحت دارد. اگر در باشگاه پرسپولیس چنین اتفاقی افتاده باشد که سرمربی با تایید بازیکنان جذب شده است که باید فاتحه این فوتبال را بخوانیم. در زمان کی روش می‌گفتند چنین اتفاقی افتاده است و اکنون هم بازیکنان پرسپولیس، سرمربی را مشخص کردند.

اوسمار خوب یا بد باشد انتخاب باشگاه بوده است

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه اوسمار کارنامه موفقی نداشته است، گفت: بله، اوسمار کارنامه موفقی در تیم‌های قبلی خود نداشته است و در اولین تجربه سرمربیگری اش هم تیمش ۵ گل از شباب الاهلی خورد. به هر حال باید باشگاه در این باره جواب بدهد و اگر اوسمار خوب یا بد باشد انتخاب باشگاه بوده است.

شاید اوسمار بتواند نتایج مدنظر هواداران پرسپولیس را بگیرد

رافت درباره اینکه برخلاف ادعای درویش مبنی بر رضایت هواداران از سرمربیگری اوسمار، اما طرفداران از این انتخاب رضایت ندارند، گفت: اگر برانکو بود خیلی خوب بود، چون این مربی را هواداران قبول داشتند و او در این تیم موفق شده بود و همان سبک برانکو بود که در چند سال گذشته نتایج خوبی گرفتیم. درست است مربیان مختلف آمدند و تلاش کردند، اما خواسته هواداران نشد و باید اجازه بدهیم بازی‌ها شروع شود و شاید اوسمار بتواند نتایج مدنظر هواداران را بگیرد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا