ورزشی

رئال مادرید ۴ – ۰ سلتاویگو/ کار شاگردان آنچلوتی با گل به خودی‌های حریف آسان شد+ فیلم

۲۳:۴۴ – ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۷۹۶۶ ۲۳:۴۴ – ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۷۹۶۶ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لالیگای اسپانیا؛ رئال مادرید ۴ – ۰ سلتاویگو/ کار شاگردان آنچلوتی با گل به خودی‌های حریف آسان شد+ فیلم رئال مادرید ۴ - ۰ سلتاویگو/ کار شاگردان آنچلوتی با گل به خودی‌های حریف آسان شد+ فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

کهکشانی‌ها در شبی که میزبان سلتاویگوی رده هفدهمی در برنابئو بودند، موفق به پیروزی برابر حریف‌شان شدند.

تیم‌های رئال مادرید و سلتاویگو امشب در دیداری از هفته بیست‌وهشتم رقابت‌های فصل ۲۴-۲۰۲۳ به مصاف هم رفتند که در پایان این رئال مادرید بود که موفق به پیروزی ۴-۰ برابر سلتاویگو شد.

شاگردان آنچلوتی در دقیقه ۲۱ با گلی که وینیسیوس جونیور به ثمر رساند از سلتاویگو پیش افتادند. سلتا که تا اواخر مسابقه برای فرار از شکست امید داشت، با گل به خودی بازیکن این تیم، ویسنته گوایتا در دقیقه ۷۹ تقریبا ناامید شدند. اما گل به خودی یک بار دیگر هم برای میهمان تکرار شد وقتی که دیگر بازیکنش، کارلوس دومینگس نیز در دقیقه ۸۸ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. گل گولر حسن ختامی بود برای این شب دلچسب رئالی ها. آردا گولر ستاره ترکیه‌ای که در دقیقه ۸۹ به زمین آمد، در دقیقه ۹۴ موفق شد اولین گلش را با پیراهن رئال مادرید به ثمر برساند.

با این برد ارزشمند، رئال مادرید ۶۹ امتیازی شد و توانست فاصله ۷ با ژیرونا و ۸ امتیازی خودش را با بارسلونا در صدر جدول حفظ کند.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا