ورزشی

دی سی یونایتد ۱ – ۳ اینترمیامی/ درخشش سوارز در غیاب مسی + فیلم

۰۰:۴۳ – ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۲۴۴۴ ۰۰:۴۳ – ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۹۲۴۴۴ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لیگ آمریکا؛ دی سی یونایتد ۱ – ۳ اینترمیامی/ درخشش سوارز در غیاب مسی + فیلم دی سی یونایتد ۱ - ۳ اینترمیامی/ درخشش سوارز در غیاب مسی + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

اینترمیامی در شبی که لیونل مسی را در اختیار نداشت با نتیجه ۳ – ۱ دی‌سی یونایتد را شکست داد.

در هفته پنجم لیگ فوتبال آمریکا، تیم اینترمیامی مهمان دی سی یونایتد بود که با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید.اینترمیامی در دقیقه ۱۴ با گل جارد استرود، وینگر دی‌سی یونایتد، عقب افتاد. با این حال آنها ۱۰ دقیقه بعد توسط لئوناردو کامپانا، مهاجم اکوادوری، به گل تساوی رسیدند.

تاتا مارتینو در دقیقه ۶۲ لوئیس سوارز را به زمین آورد تا این مهاجم اروگوئه‌ای دو گل در دقایق ۷۲ و ۸۵ به ثمر برساند و سومین پیروزی تیمش را رقم بزند. مسی در این مسابقه غایب بود و در فهرست اینترمیامی قرار نداشت.

اینترمیامی با این برد ۱۰ امتیازی شد و در صدر جدول رده بندی قرار دارد. دی سی یونایتد ۵ امتیازی هم در رده هفتم جای گرفته است.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا