ورزشی

دومین فینالیست ایران در تورنمنت بوکس باکو/ طهماسبی برنز گرفت

۱۹:۲۴ – ۰۸ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۹۵۰۵ ۱۹:۲۴ – ۰۸ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۹۵۰۵ ورزشی کشتی و رزمی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF دومین فینالیست ایران در تورنمنت بوکس باکو/ طهماسبی برنز گرفت دومین فینالیست ایران در تورنمنت بوکس باکو/ طهماسبی برنز گرفت ورزشی کشتی و رزمی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

بوکسور سبک وزن تیم ملی ایران به فینال مسابقات جاده ابریشم باکو صعود کرد.

در ادامه مبارزات امروز تورنمنت بوکس جاده ابریشم به میزبانی باکو، دو بوکسور دیگر ایران نیز دقایقی قبل به مصاف حریفان خود رفتند که امیری راهی فینال شد و طهماسبی با مدال برنز به کار خود پایان داد.

در مبارزات مرحله نیمه‌نهایی وزن ۶۷ کیلوگرم، مهدی امیری به عنوان سومین نماینده ایران در مبارزات امروز به روی رینگ رفت که مقابل «ایلگار سالاکوف» از جمهوری آذربایجان به پیروزی دست یافت تا به فینال این وزن صعود کند.

امیری با این برد دومین فینالیست ایران در رقابت‌های جاده ابریشم شد و در فینال با «الکساندر زیریانوف» از روسیه مبارزه می‌کند. پیش از امیری نیز مهدی پرویزی در وزن ۵۱ کیلوگرم فینالیست شده بود.

آخرین بوکسور ایران در رقابت‌های امروز نیز کسری طهماسبی بود که در مرحله نیمه‌نهایی وزن ۷۱ کیلوگرم با باخت مقابل «دارخان دوسیبای» از قزاقستان، به کسب مدال برنز در این رقابت‌ها بسنده کرد.

منبع: ایسنا

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی کشتی و رزمی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا