ورزشی

دومین طلای با ارزش برای ایران/ سجاد آقایی قهرمان دو ۴٠٠ متر آسیا شد

۱۹:۲۸ – ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۲۰۴۸ ۱۹:۲۸ – ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۲۰۴۸ ورزشی پایه و آبی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا؛ دومین طلای با ارزش برای ایران/ سجاد آقایی قهرمان دو ۴٠٠ متر آسیا شد دومین طلای با ارزش برای ایران/ سجاد آقایی قهرمان دو ۴٠٠ متر آسیا شد ورزشی پایه و آبی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

سجاد آقایی دومین مدال طلای ایران در رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا را کسب کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون دو و میدانی، لحظاتی پیش و در جریان رقابت دو ۴٠٠ متر سجاد آقایی ، دونده ۱۸ ساله ایران، موفق شد با ثبت زمان ۴٧.٩۵ ثانیه بر قله قهرمانی آسیا بایستد و اولین مدال طلا را در بخش مردان برای ایران کسب کند.

تیم ایران تاکنون ۲ طلا، یک نقره و ۴ برنز کسب کرده است.

آقایی در گفت‌وگویی خبری در مورد کسب طلا در این مسابقات بیان کرد: خدا را شکر مسابقه خوبی بود و توانستم اول شوم. نزدیک هشت سال است که تمرین حرفه‌ای می‌کنم و نزدیک یک سال است که برای این مسابقه تمرین می‌کنم. خوشبختانه نتیجه خوبی هم گرفتم.

او ادامه داد: هنوز سال‌های اول جوانی‌ام است و یک سال تا بزرگسالان دارم. کسب این مدال یک رویا بود. قبل از مسابقات به خودم گفتم باید مدال بگیرم اما فکر نمی‌کردم طلا باشد.

آقایی بیان کرد: برای مسابقات قهرمانی جوانان آسیا آماده می‌شوم که اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و آنجا هم می‌خواهم طلا بگیرم.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی پایه و آبی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا