ورزشی

دنی آلوز با وثیقه یک میلیون یورویی آزاد خواهد شد

۱۵:۴۹ – ۰۱ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۵۰۱۰ ۱۵:۴۹ – ۰۱ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۵۰۱۰ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF دنی آلوز با وثیقه یک میلیون یورویی آزاد خواهد شد دنی آلوز با وثیقه یک میلیون یورویی آزاد خواهد شد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

ستاره برزیلی سابق تیم فوتبال بارسلونا در صورت پرداخت وثیقه یک میلیون یورویی به صورت موقت از زندان آزاد خواهد شد.

دنی آلوز از ژانویه سال گذشته میلادی به اتهام تجاوز به دختری در کلوبی شبانه در جشن شب سال نوی میلادی ۲۰۲۳ در بازداشت بود و دادگاه با آزادی او مخالفت کرد.

حکم اولیه این پرونده چند روز قبل صادر شد و او به پرداخت ۱۰۰ هزار یورو به علاوه ۴.۵ سال زندان محکوم شد، اما درخواست از سوی وکلای او برای تجدید نظر ارائه شده و آنها خواهان آزادی این بازیکن سابق بارسا در زمان اعلام حکم نهایی بودند.

دادگاه بارسلونا به این دلیل که نگران فرار این ستاره سابق تیم ملی برزیل از خاک اسپانیا بود و با توجه به این که قانون استرداد مجرم بین کشور اسپانیا و برزیل وجود ندارد، حاضر نبود با این درخواست موافقت کند، اما حالا وکلای او توانسته‌اند نظر قاضی‌های پرونده را تغییر دهند.

این دادگاه امروز اعلام کرد که با اکثریت آرا و با استفاده از رای گیری مخفی با آزادی موقت آلوز با قید وثیقه یک میلیون یورویی موافقت کرده است و در صورتی که این مبلغ به زودی پرداخت شود، او می‌تواند در چند روز آینده آزاد شود.

این در حالی است که هر دو پاسپورت برزیلی و اسپانیایی آلوز ضبط شده تا مانع از هرگونه اقدام او برای ترک خاک این کشور و فرار از رای دادگاه شود.

آلوز در روزی که خبر محکومیت زندان خود را شنید، خبر خوبی هم دریافت کرد. درست در روز محکومیتش، آلوز متوجه شد که پرونده‌اش علیه اداره مالیات اسپانیا به سود او مختومه شده است. آلوز از اداره مالیات شکایتی مطرح کرده بود که در آن توانست پیروز شود.

بر اساس حکم جدید، اداره مالیات باید فورا در مجموع ۹ میلیون یورو به دنی آلوز پرداخت کند. او قبلا توسط این نهاد به پرداخت جریمه مربوط به کمیسون یکی از ایجنت‌های فوتبال محکوم شده بود ولی توانست ثابت کند حق با او بوده است. وکلای آلوز بلافاصله درخواست آزادی موقت او را داداند، به این ترتیب که با وثیقه ۹ میلیون یورویی تا زمان مشخص شدن رای فرجام خواهی آلوز، او بتواند از زندان خلاص شود. به این ترتیب، آلوز شانس بالایی برای آزادی موقت داشت و امروز نیز به هدفش رسید.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا