ورزشی

دقیقی به شمس‌آذر برگشت

۱۶:۲۳ – ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۷۴۸۹ ۱۶:۲۳ – ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۷۴۸۹ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF دقیقی به شمس‌آذر برگشت دقیقی به شمس‌آذر برگشت ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم فوتبال شمس‌آذر قزوین از لغو انتقال سعید دقیقی به مس رفسنجان و ادامه همکاری با وی خبر داد.

باشگاه شمس‌آذر قزوین با انتشار اطلاعیه‌ای به شرح زیر خبر از لغو انتقال سعید دقیقی به مس رفسنجان و ادامه همکاری با وی خبر داد.

«در خصوص اتفاقات و حواشی بوجود آمده در روز‌های اخیر، باشگاه شمس‌آذر قزوین به اطلاع می‌رساند، این باشگاه در راستای اهداف ترسیم شده خود از ابتدای فصل و در مسیر حرفه‌ای‌سازی به‌عنوان یک باشگاه خصوصی، در تلاش است تا به بهترین شکل با توجه به پروتکل‌های اقتصادی تعریف شده از سوی فیفا و ای‌اف‌سی، پروژه درآمدزایی از راه فوتبال را آغاز کرده و در مسیر حرفه‌ای آن حرکت نماید؛ لذا با توجه به عملکرد فنی مطلوب تیم فوتبال شمس‌آذر در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال ایران، باشگاه‌های زیادی برای جذب اعضای تیم شمس‌آذر با این باشگاه وارد مذاکره شدند؛ از این رو با توجه به مذاکرات اولیه صورت گرفته با سرمربی محترم تیم آقای سعید دقیقی و طی توافقات دو جانبه و با موافقت مدیریت باشگاه شمس‌آذر، تصمیم به جدایی این سرمربی گرفته شد و اجازه مذاکره مستقیم با باشگاه طرف دوم صادر گردید.

لازم به ذکر است که هیچ فسخ قراردادی مابین سرمربی و باشگاه شمس‌آذر صورت نگرفت و این مهم مشروط گردید به حصول توافق نهایی آقای دقیقی با باشگاه طرف دوم مذاکره.

حال با عنایت به مذاکرات صورت گرفته مابین آقای سعید دقیقی و باشگاه مذکور و عدم حصول توافق نهایی، ضمن تشکر و سپاس از مدیریت آن باشگاه، به اطلاع می‌رساند سرمربی محترم تیم وفق قرارداد منعقد شده در ابتدای فصل، کار خود را در باشگاه شمس‌آذر ادامه خواهد داد.

شایان ذکر است باشگاه شمس‌آذر قزوین در راستای اهداف ذکر شده، در نقل و انتقالات زمستانی با فروش تعدادی از بازیکنان و جذب بازیکنان مستعد کم نام و نشان همانند ابتدای فصل، در تلاش است پروژه بازیکن‌سازی و کسب درآمد از راه “فوتبال” را ادامه داده و به‌عنوان یک باشگاه خصوصیِ الگو، در پیشانی مسیر حرفه‌ای‌سازی گام بردارد. بدون شک ادامه دادن و پیشرفت در این مسیر سخت، بدون همراهی و پشتیبانی همه مسئولین استان و هواداران پرشورمان میسر نخواهد شد.»

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا