ورزشی

دعوت رئیس فدراسیون دوچرخه سواری از مردم برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری

۲۱:۱۷ – ۰۷ تير ۱۴۰۳ ۸۷۶۵۴۵۶ ۲۱:۱۷ – ۰۷ تير ۱۴۰۳ ۸۷۶۵۴۵۶ ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF دعوت رئیس فدراسیون دوچرخه سواری از مردم برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت رئیس فدراسیون دوچرخه سواری از مردم برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

فدراسیون دوچرخه‌سواری در پیامی جامعه ورزشی کشور به ویژه خانواده بزرگ دوچرخه‌سواری را برای مشارکت گسترده در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم دعوت کرد.

فدراسیون دوچرخه‌سواری در پیامی جامعه ورزشی کشور بویژه خانواده بزرگ دوچرخه‌سواری را برای مشارکت گسترده در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم دعوت کرد.

رسول اسدی رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری در پیامی جامعه ورزشی کشور بویژه خانواده بزرگ دوچرخه‌سواری را برای مشارکت گسترده در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم دعوت کرد.

در پیام رئیس فدراسیون دوچرخه سواری آمده است: انتخابات یکی از ارکان مهم مردم سالاری دینی است و حضور مردم نیز در انتخابات برای تعیین سرنوشتشان است.

به فرموده مقام معظم رهبری حضور و مشارکت در انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است بی تردید آنچه نظام اسلامی ما را از گزند آسیب‌های داخلی و خارجی مصون می‌دارد مشارکت پرشور و حداکثری مردم در صحنه‌های مختلف از جمله حضور در پای صندوق‌های رأی است.

مضاف بر اینکه انتخابات چهاردهم از شرایط ویژه تری برخوردار بوده و امتداد تاکید مردم عزیزمان بر خدمت صادقانه و متعهدانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

اینجانب به نوبه خود از عموم هموطنان و ورزشی‌های عزیز، به ویژه از خانواده بزرگ دوچرخه‌سواری دعوت می‌کنم تا در راستای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب، بار دیگر در انتخاباتی که نشانه جمهوریت این نظام در کنار اسلامیت آن است، حضوری پرشور داشته و رئیس جمهور اصلح خود را انتخاب نمایند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی سایر حوزه ها

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا