ورزشی

درخواست باشگاه پرسپولیس برای جایگاه مناسب‌تر بانوان در ورزشگاه آزادی

۱۵:۴۱ – ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۷۷۰۷ ۱۵:۴۱ – ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۷۷۰۷ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF درخواست باشگاه پرسپولیس برای جایگاه مناسب‌تر بانوان در ورزشگاه آزادی درخواست باشگاه پرسپولیس برای جایگاه مناسب‌تر بانوان در ورزشگاه آزادی ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران درخواست کرد برای بانوان در ورزشگاه آزادی سکو‌های مناسب‌تری در نظر گرفته شود.

با تلاش‌های فراوان وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال ایران و سازمان لیگ بود که طلسم شکست تا پس از سال‌ها شاهد حضور بانوان سرزمین‌مان در ورزشگاه‌ها باشیم؛ چنان‌که در تمام عرصه‌های دیگر کشور حضور دارند. سنگ بنای این اتفاق شاید از همان فینال لیگ قهرمانان آسیا گذاشته شد. رئیس فیفا نیز آن روز در ورزشگاه آزادی حضور داشت.

حال شاهد آن هستیم که بانوان پرسپولیسی که در ورزشگاه آزادی حضور می‌یابند به سبب سکویی که به آن‌ها اختصاص داده شده است با مشکلاتی رو به رو هستند و البته امیدواریم جایگاهی مناسب‌تر با دید بهتر برای تماشای مسابقه به آنها اختصاص یابد.

باشگاه پرسپولیس در این ارتباط نامه‌ای را برای فدراسیون فوتبال به عنوان متولی امر فوتبال در کشور ارسال کرده است. البته تردید نداریم هم وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و هم سازمان لیگ نسبت به این امر دغدغه دارند، ولی باشگاه پرسپولیس به سهم و اختیارات خود در این ارتباط پیگیر خواهد بود تا شرایط بهتری برای هواداران پرسپولیس فراهم گردد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا