ورزشی

داداش زاده: سرخپوشان باید مراقب حاشیه‌های سرمربی نساجی باشند

۰۷:۲۵ – ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۲۷۳۴۷ ۰۷:۲۵ – ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۲۷۳۴۷ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF داداش زاده: سرخپوشان باید مراقب حاشیه‌های سرمربی نساجی باشند داداش زاده: سرخپوشان باید مراقب حاشیه‌های سرمربی نساجی باشند ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سرخپوشان مواظب جوی که سرمربی نساجی ایجاد می‌کند باشند وگرنه کارشان سخت می‌شود.

بهزاد داداش زاده پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهارکرد: تیم پرسپولیس می‌توانست بازی برابر تیم سپاهان را پیروز شود. البته بازی خوبی انجام نداد، اما اگر بازی را پیروز می‌شد صدرجدول را می‌گرفت، استرس و بار روحی و روانی روی بازیکنان زیاد بود و هیچ برنامه خاصی برای بردن نداشتیم. ضمن اینکه جام حذفی را هفته قبل از دست دادیم و روحیه بازیکنان به مراتب ضعیف‌تر بود و این موضوع باعث شد که در بازی با سپاهان ضربه بخورند.

او افزود: تیم پرسپولیس حریف دست و پا شکسته‌ای برابر سپاهان بود و چیزی برای گفتن نداشت. مساوی بهترین نتیجه بود و حداقل فاصله امتیازات باقی است.

پرسپولیس و سپاهان حرف‌های خود را در زمین مسابقه بزنند

داداش زاده درباره اینکه اظهارات پرسپولیس و سپاهان علیه یکدیگر را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: اشتباه بزرگی است و هر تیمی شخصیت خودش را دارد. متاسفانه این طور مصاحبه‌ها لطمه به خودشان می‌زند و تیم‌های دیگر می‌آیند و سواستفاده می‌کنند. به نظرم هر کسی می‌خواهد صحبت کند روی مستطیل سبز حرف بزند. هر ۲ تیم مشکلات زیادی را کشیدند و اتفاقات بدی را تجربه کردند و نباید زیاد به این مسائل دامن بزنند و زیاد حاشیه درست کنند. به نظرم هر تیمی که حاشیه نداشته باشد در این هفته‌های آخر موفق‌تر است.

اظهارات هوادار خاطی سپاهان باعث جلوگیری حضور بانوان در ورزشگاه ها می شود

داداش زاده درباره محرومیت ۱۰ ساله هوادار سپاهانی در ورود به ورزشگاه‌های ایران گفت: خدا کند عمر هوادار سپاهانی کفاف بدهد تا متوجه حرکتش شود. اصلا باید دید تا ۱۰ سال آینده زنده می‌ماند. علاوه بر این کار بدی کرد که این حرف‌ها را زد و احساسی برخورد کرد. همین موضوع باعث می‌شود که ورود بانوان را به ورزشگاه ممنوع کنند. همه ما ایرانی هستیم و خانواده داریم و یک روز با بچه اش و نوه اش استادیوم بیاید، آیا خوب است به دخترش و نوه اش توهین کنند.

سرمربی نساجی وارد حاشیه ها می شود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره سرخپوشان برابر تیم نساجی اظهار کرد: نساجی تیم قابل احترامی است، اما متاسفانه دست دست زیاد شده و این روز‌ها مربی زیاد عوض کرده است. البته اگر مواظب حاشیه نباشند بازی برای پرسپولیس سخت خواهد بود. به هر حال سخت است که نساجی بتواند پرسپولیس را ببرد، اما سرمربی آن ها وارد حاشیه می‌شود و تمرکزش کمتر در بازی است و سعی می‌کند سرخپوشان را به حاشیه ببرد. سرخپوشان باید مراقب حاشیه باشند و مواظب جوی که سرمربی نساجی ایجاد می‌کند باشند وگرنه کار برای پرسپولیس سخت است.

او درباره اینکه برگ برنده این بازی را چه چیزی می‌داند، بیان کرد: به نظرم گلر تیم است و هر تیمی که دروازه بان خوبی داشته باشد می‌تواند موفق‌تر باشد.

داداش زاده درباره نتیجه بازی پرسپولیس و ملوان گفت: هر تیمی که زودتر به گل برسد می‌تواند موفق باشد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه شانس قهرمانی در لیگ بیست و سوم را چقدر می‌داند، گفت: هیچ کدام از تیم‌ها جای اشتباه ندارند. تیم استقلال اگر این دفعه بازی را از دست بدهد در آن صورت از کورس عقب می‌افتد. در آن طرف، تیم پرسپولیس اصلا نباید لغزشی داشته باشد، چون کورس قهرمانی را از دست می‌دهد.

داداش زاده درباره اینکه کدامیک از ۲ تیم پرسپولیس و استقلال قهرمان لیگ برتر می‌شود، گفت: به نظرم تا روز آخر هم نمی‌شود حساب کرد حتی پرسپولیس هم در بازی‌های آخر برابر شمس آذر و پیکان کار سختی دارد.

او در پایان گفت: طرفداران صبور باشند و زیبایی فوتبال به این صورت است و اتفاقا این دوره هیجان خوبی دارد. خواهشی که از طرفداران ۲ تیم دارم که به هم احترام بگذارند و نباید این‌ها طوری رفتار کنند که برخی از تیم‌ها مثل بازی با استقلال سواستفاده کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا