ورزشی

داداش زاده: آینده خوبی برای تیم ملی پیش‌بینی نمی‌کنم/ مشکل ما انسجام تیمی در خط دفاع است

۱۰:۳۶ – ۰۵ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۶۹۸۵ ۱۰:۳۶ – ۰۵ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۶۹۸۵ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF داداش زاده: آینده خوبی برای تیم ملی پیش‌بینی نمی‌کنم/ مشکل ما انسجام تیمی در خط دفاع است داداش زاده: آینده خوبی برای تیم ملی پیش‌بینی نمی‌کنم/ مشکل ما انسجام تیمی در خط دفاع است ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

پیشکسوت فوتبال گفت: تیم ملی فوتبال هنوز در دفاع آسیب‌پذیر است و آینده خوبی را نمی‌شود برای آن پیش‌بینی کرد.

بهزاد داداش زاده پیشکسوت فوتبال درباره برد تیم ملی فوتبال ایران برابر تیم ملی ترکمنستان در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ اظهار کرد: نمی‌شود ارزیابی آن چنانی کرد، اما مهم بردن و افزایش اختلاف امتیاز بود که ما به خاطر تفاضل گل بهتر بالاتر از ازبکستان هستیم. به هر حال تیم ملی می‌خواهد به جام جهانی برود و نباید تیمی را دستکم بگیرد و برد خوب و قاطعانه‌ای به دست آورد. بازی برگشت با ترکمنستان باید ببینیم چه نتیجه‌ای رقم می‌خورد که باید پیروز شویم و اصل بازی با ازبکستان است. به نظرم آسیب دیدگی آزمون و جهانبخش نقطه تاریک این بازی بود، اما خدا را شکر تیم ملی آن قدر بازیکن دارد. ضمن اینکه اکنون چند بازیکن جوان به تیم ملی اضافه شدند که بهتر شده است.

داداش زاده درباره عملکرد بازیکنان جوان در بازی با ترکمنستان بیان کرد: به نظرم برای شروع جوانگرایی در تیم ملی بد نبود. به هر حال تیم ملی یکدست بود و جوانان هم اضافه شدند. البته مشکل این است که تیم ملی آینده خوبی ندارد و بازیکن تاپ نیست. واقعا مهدی طارمی حرف درستی زد و باید به فکر آینده فوتبال باشیم. ما هنوز در خط دفاع مشکل داریم و تیم ملی در دفاع آسیب پذیر است. ما هر چه بازیکن داریم پرورش می‌دهیم و رشد می‌کند در پست هافبک یا فوروارد است. همه تیم‌های لیگ برتری و تیم‌های پایه در خط دفاع مشکل دارند و آینده خوبی نمی‌شود برای تیم ملی پیش بینی کرد.

پیشکسوت فوتبال درباره اینکه ملی پوشان موقعیت‌های زیادی را هدر دادند و این برای بازی‌های آینده نگران کننده نیست، گفت: ما در ضربات آخر همیشه شتاب زده بودیم. در بازی‌های جام ملت‌های آسیا هم به همین صورت بود و این کم دقتی ما اولین بار و فقط برای این بازی نبود و باید در اردو‌ها و تمرینات اصلاح شود. متاسفانه بازیکنان به طور کامل در اختیار تیم ملی نیستند که با آنها اختصاصی کار شود تا در ضربات آخر دقت لازم را کنند و به هدف نهایی خود برسند.

او درباره اینکه دبل کنعانی زادگان در بازی با ترکمنستان را چطور دیده است، گفت: به هر حال کنعانی زادگان بعد از انتقاداتی که از او شده است، باید گل می‌زد. مدافعان هم گل می‌زنند و همیشه این طور نیست که اشتباه می‌کنند و روزی هم باید شادی بیافرینند که این اتفاق افتاد. من فکر می‌کنم بزرگترین مشکل ما انسجام تیمی در خط دفاع است. اکنون ترکمنستان حرفی برای گفتن ندارد، اما رفته به رفته به مراحل بالاتر برویم مشکلات بیشتر می‌شود و باید به فکر مراحل بعدی باشیم.

داداش زاده گفت: تیم‌های ایران، قطر، استرالیا، کره جنوبی، ژاپن و عربستان صعودشان به جام جهانی قطعی است. اما تیم‌های امارات، سنگاپور، ازبکستان، تاجیکستان و عمان باید برای صعود به جام جهانی با هم بجنگند. قطعا ما به جام جهانی می‌رویم، اما باید فکر اساسی کنیم تا بتوانیم از مرحله گروهی صعود کنیم.

پیشکسوت فوتبال درباره اینکه بازی برگشت ایران و ترکمنستان در چمن مصنوعی برگزار می‌شود و این برای ملی پوشان دردسر ساز می‌شود، گفت:نه، ما درورزشگاه‌های خودمان هم چمن مصنوعی داریم و خیلی از بازی‌های لیگ در این چمن برگزار می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا