ورزشی

خوشحالی اینزاگی از گلزنی مهدی طارمی

۰۷:۱۶ – ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۲۶۵۶۰ ۰۷:۱۶ – ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۲۶۵۶۰ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF خوشحالی اینزاگی از گلزنی مهدی طارمی خوشحالی اینزاگی از گلزنی مهدی طارمی ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

سرمربی تیم فوتبال اینتر میلان گفت:طارمی را هم جذب کرده‌ایم، او به‌صورت آزاد از پورتو می‌آید. او بازیکن مهمی در سطح بین‌المللی است،

سیمونه اینزاگی سرمربی تیم اینترمیلان پس از شکست مقابل ساسولو حین انجام مصاحبه زنده تلویزیونی گلزنی مهدی طارمی در بازی امشب چاوز – پورتو هم را هم تماشا کرد و در خصوص او گفت: بله طارمی را هم جذب کرده‌ایم، او به‌صورت آزاد از پورتو می‌آید. او بازیکن مهمی در سطح بین‌المللی است، او گل‌های زیادی به ثمر رسانده، بنابراین ما از این انتقال بسیار خوشحالیم.

او ادامه داد: ما در مورد این موضوع با باشگاه صحبت می‌کنیم. آنها شایسته تقدیر هستند که پشت صحنه برای جذب این دو بازیکن تلاش کردند. زیلینسکی بازیکن بسیار خوبی است و می‌دانم که چقدر به تیم کمک می‌کند.

اینزاگی در خصوص اینکه چه بازیکنانی پایان فصل از نراتزوری جدا خواهند شد، بیان کرد: فکر نکنم، ما باز هم بازیکن می‌خواهیم و همانطور که گفتم باید با باشگاه صحبت کنیم. به مدیران گفته‌ام همه بازیکنان را می‌خواهم و نمی‌خواهم کسی جدا شود.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا