ورزشی

خشم سعودی‌ها از جنجال مجازی بنزما/ از شر کریم راحت شوید!

۱۳:۵۰ – ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۵۸۶۴ ۱۳:۵۰ – ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۵۸۶۴ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF خشم سعودی‌ها از جنجال مجازی بنزما/ از شر کریم راحت شوید! خشم سعودی‌ها از جنجال مجازی بنزما/ از شر کریم راحت شوید! ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

کاپیتان سابق رئال با اقدامی باعث عصبانیت هواداران الاتحاد عربستان شد.

کریم بنزما بازیکنی حاشیه ساز است، باید سریعا از شرش راحت شوید! این پیام یکی از هواداران عصبانی الاتحاد عربستان بعد از جنجال آفرینی جدید ستاره سابق رئال در صفحه اینستاگرامش با حذف تمام عکس هایش با پیراهن تیم سعودی است.

بنزما تابستان گذشته از رئال راهی الاتحاد شد و با دریافت دستمزد سالیانه ۱۰۰ میلیون یورو به دومین فوتبال گران قیمت دنیا تبدیل شد.

نشریه عربستانی می‌نویسد که بنزما بعد از بستن صفحه اینستاگرامش به دلیل هجوم هواداران الاتحاد به دلیل عملکرد ضعیفش دوباره به فضای مجازی در اینستاگرام برگشت، اما او تمام عکس هایش با پیراهن الاتحاد را پاک کرده بود.

خشم سعودی‌ها از جنجال مجازی بنزما/ از شر کریم راحت شوید!

بنزما از ماه گذشته با باشگاه الاتحاد وارد اختلاف شده و چندین بار خواهان جدایی از این تیم شد. ستاره سابق رئال بعد از تعطیلات نیم فصل لیگ عربستان را ترک کرد و در زمان مقرر برنگشت. این اقدام بنزما باعث خشم گایاردو سرمربی الاتحاد شد و او را از لیست خط زد. اما ستاره فرانسوی به جده برگشت و این روز‌ها در شرایط خوبی به سر نمی‌برد.

نشریه عربستانی می‌نویسد که در همان ساعات باز شدن پیج بنزما سیل هجوم انتقادات هواداران الاتحاد به او بهبیش از نیم میلیون کامنت رسید.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا