ورزشی

خسروی: همه تیم‌ها از اشتباهات داوری سود و ضرر کردند/ ما به بیانیه سرخابی‌ها اهمیتی نمی‌دهیم

۰۶:۵۴ – ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۰۷۵۸ ۰۶:۵۴ – ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۰۷۵۸ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF خسروی: همه تیم‌ها از اشتباهات داوری سود و ضرر کردند/ ما به بیانیه سرخابی‌ها اهمیتی نمی‌دهیم خسروی: همه تیم‌ها از اشتباهات داوری سود و ضرر کردند/ ما به بیانیه سرخابی‌ها اهمیتی نمی‌دهیم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

عضو کمیته داوران فدراسیون فوتبال به صدور بیانیه از سوی سرخابی ها واکنش نشان داد.

در روزهای اخیر شاهد صدور بیانیه از سوی باشگاه های استقلال و پرسپولیس هستیم و هر کدام از باشگاه ها خیلی سریع به اظهارات رقیب خود پاسخ می دهند. باشگاه استقلال مدعی شده که سرخپوشان بیشترین سود را از اشتباهات داوران داشتند و 6 گل آفساید در این فصل به ثمر رسانده اند و رقیبشان مخالف VAR است. البته پرسپولیسی ها هم مدعی شدند که رقیبشان مصونیت دارد و کمیته های انضباطی و اخلاق برخوردی با آبی پوشان انجام نمی دهند.

علی خسروی عضو کمیته داوران در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره اینکه کدامیک از ۲ تیم پرسپولیس و استقلال بیشترین سود را از اشتباهات داوری بردند، گفت: برای ۱۶ تیم لیگ برتر هم به نفعشان و هم به ضررشان قضاوت‌ها بوده است. داوری همین است و ما به بیانیه‌ها اهمیتی نمی‌دهیم و کار خودمان را انجام می‌دهیم.

عضو کمیته داوران فدراسیون فوتبال درباره اظهارات جواد نکونام مبنی بر اینکه ۲ داور دربی پرسپولیسی بودند، گفت: نه، داوران ما طرفدار هیچ تیمی نیستند و طرفدار خداوند هستند.

خسروی درباره زمان ورود VAR به فوتبال ایران گفت: ان شا الله این سیستم از نیم فصل دوم سال آینده در فوتبال ایران استفاده می‌شود. طبق برنامه ۳۰ داور روز دوشنبه آموزش VAR می‌بینند. نلاش می‌کنیم به نیم فصل دوم برسانیم.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا