ورزشی

خسارت میلیاردی به استقلال برای لغو اردو/ هتل پولش را می‌خواهد!

۱۸:۱۷ – ۰۹ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۶۶۵۰ ۱۸:۱۷ – ۰۹ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۶۶۵۰ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF خسارت میلیاردی به استقلال برای لغو اردو/ هتل پولش را می‌خواهد! خسارت میلیاردی به استقلال برای لغو اردو/ هتل پولش را می‌خواهد! ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

لغو سفر تیم فوتبال استقلال به امارات برای برپایی اردوی آماده‌سازی در دبی با وجود رزرو هتل، خسارت میلیاردی را متوجه این باشگاه خواهد کرد.

تیم فوتبال استقلال که به عنوان صدرنشین، خود را برای حضور در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر آماده می‌کند، برپایی اردوی یک هفته‌ای در امارات و انجام چند دیدار تدارکاتی را در دستور کار قرار داده بود، اما در شرایطی که باشگاه مقدمات این سفر را فراهم کرده بود، امروز دوشنبه اعلام شد جواد نکونام سرمربی آبی پوشان این اردو را لغو کرده است.

نکونام در شرایطی با این اردو مخالفت و در نهایت آن را لغو کرده است که پیش از این شرط رفتن تیم به امارات را جذب بازیکنان مد نظرش برای نیم فصل دوم عنوان کرده بود، اما باشگاه نتوانسته بود بازیکن جدیدی را به فهرست تیم نکونام اضافه کند.

اما لغو سفر به امارات که باشگاه تاکید کرده است با تصمیم نکونام صورت گرفته، خسارت میلیاردی را متوجه این باشگاه خواهد کرد. با پیگیری‌ها مشخص شد که هتل محل اقامت آبی پوشان رزرو شده بود و در قراردادی که بین طرفین امضا شده است برای فسخ خسارت در نظر گرفته شده است.

استقلال به خاطر لغو این سفر باید ۷۵۰۰۰ درهم که با رقم ریالی آن حدود یک میلیاد و ۱۷۰ میلیون تومان می‌شود، به این هتل پرداخت کند. ضمن این که محل تمرین تیم فوتبال استقلال هم هماهنگ شده بود، اما با تصمیم سرمربی این اردو لغو شد.

منبع: مهر

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا