ورزشی

خداحافظی سرمربی تاریخ ساز از تیم ملی تاجیکستان

۱۹:۰۴ – ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۱۲۰۸ ۱۹:۰۴ – ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۷۱۲۰۸ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF خداحافظی سرمربی تاریخ ساز از تیم ملی تاجیکستان خداحافظی سرمربی تاریخ ساز از تیم ملی تاجیکستان ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

پیتر شگرت، سرمربی تیم ملی تاجیکستان به دنبال پایان قراردادش از این تیم جدا شد.

پیتر شگرت، سرمربی ۵۷ ساله و کروات تیم ملی تاجیکستان با پایان قراردادش از این تیم جدا شد. شگرت که از سال ۲۰۲۲ هدایت تیم ملی تاجیکستان را بر عهده داشت در این تیم عملکرد خوبی داشت و در ۲۴ بازی، توانست ۱۱ پیروزی به دست بیاورد. این تیم در ۷ بازی به تساوی دست یافت و تنها ۶ شکست در کارنامه این سرمربی با شیر‌های پارسی دیده می‌شود. همچنین در عرصه بین‌المللی هم عملکرد خوبی داشت و در جام پادشاهی در تایلند در سال ۲۰۲۲ و در تورنومنت مردکا در مالزی به عنوان قهرمانی دست یافت.

تاجیکستان در جام ملت‌های آسیا عالی ظاهر شد و در اولین حضورش در این مسابقات به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کرد. همچنین رفتار این سرمربی در جام ملت‌ها باعث محبوبیت بیشتر این سرمربی خوش اخلاق شد.

دوران حضور شگرت در تاجیکستان، بهترین دوره تاریخ این تیم محسوب می‌شود. هنوز گزینه‌های مدنظر برای جایگزینی معرفی نشده‌اند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا