ورزشی

خداحافظی امباپه با پاری سن ژرمن؟

۱۷:۰۲ – ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۳۶۱۰ ۱۷:۰۲ – ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۳۶۱۰ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF خداحافظی امباپه با پاری سن ژرمن؟ خداحافظی امباپه با پاری سن ژرمن؟ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

کیلیان امباپه قراردادش را با پاری‌سن‌ژرمن تمدید نخواهد کرد و از این تیم پاریسی جدا می‌شود.

به نظر می‌رسد جدایی کیلیان امباپه از پاری‌سن‌ژرمن تا اندازه زیادی قطعی شده است. این بازیکن فرانسوی قصد دارد در پایان قراردادش با پاریسی‌ها راهی رئال مادرید شود.

روزنامه اسپورت اسپانیا و بیلد آلمان اعلام کردند امباپه در تابستان قراردادش را با پاری‌سن‌ژرمن تمدید نمی‌کند و راهی رئال مادرید می‌شود.

روزنامه فوتو مرکاتو هم این خبر را تایید و اعلام کرد که رئال مادرید برای جذب امباپه، وینیسیوس را خواهد فروخت؛ چرا که فلورنتینو پرس بر این باور است که ام‌باپه بهتر از ستاره برزیلی است. در صورت جدایی وینیسیوس جونیور از رئال، به احتمال بسیار زیاد پاری‌سن‌ژرمن مشتری جدی او خواهد بود تا جای خالی امباپه را پر کند.

وینیسیوس با آنکه بازیکنی توانا و بسیار باکیفیت است، اما حاشیه‌های زیادی در رئال مادرید داشته است و شاید همین باعث شود در نهایت رئالی‌ها او را برای تامین بخشی از پول خرید امباپه در نظر گرفته و با فروش او موافقت کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا