ورزشی

خدابنده‌لو: امیدوارم بتوانم به پرسپولیس کمک کنم

۱۸:۱۴ – ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۶۳۱۶ ۱۸:۱۴ – ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۶۳۱۶ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF خدابنده‌لو: امیدوارم بتوانم به پرسپولیس کمک کنم خدابنده‌لو: امیدوارم بتوانم به پرسپولیس کمک کنم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

هافبک جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خیلی خوشحالم و امیدوارم بتوانم به تیم بزرگ پرسپولیس کمک کنم.

محمد خدابنده‌لو هافبک جدید تیم فوتبال پرسپولیس پس از عقد قرارداد با سرخپوشان اظهار کرد: خیلی خوشحالم که اینجا حضور دارم و از مدیریت باشگاه پرسپولیس و همچنین از هواداران تشکر می‌کنم. خیلی برای من صبر کردند و از آنها تشکر می‌کنم.

هافبک جدید پرسپولیس درباره اینکه درگیر این بود تا از مس رفسنجان جدا شود و به پرسپولیس بیاید، گفت: در این مدت خیلی با مدیران مس صحبت کردیم، کمی با تأخیر اما خدا را شکر راضی شدند. جا دارد از محرم نویدکیا تشکر کنم که خیلی منطقی با این قضیه برخورد کرد. امیدوارم که بتوانم به تیم بزرگ پرسپولیس کمک کنم.

خدابنده‌لو در مورد مبلغ و مدت قراردادش با پرسپولیس عنوان کرد: مبلغ که نمی‌توان گفت اما مدت قرداد یک و نیم ساله به اضافه یک سال در صورت توافق دو طرف است.

هافبک جدید پرسپولیس درباره علاقه‌اش به تیم جدیدش گفت: واقعاً خوشحالم و امیدوارم بتوانم در زمین هم انتظارات هواداران را برآورده کنم.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا