ورزشی

حمایت باشگاه استقلال از کادر فنی و بازیکنان و دعوت هواداران به اتحاد و اعتماد

۲۱:۱۹ – ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۳۲۶۰ ۲۱:۱۹ – ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۳۲۶۰ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF حمایت باشگاه استقلال از کادر فنی و بازیکنان و دعوت هواداران به اتحاد و اعتماد حمایت باشگاه استقلال از کادر فنی و بازیکنان و دعوت هواداران به اتحاد و اعتماد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

باشگاه استقلال با صدور پیامی خطاب به هواداران مجموعه آبی، از کادرفنی و بازیکنان استقلال حمایت کرد.

در پی شکست آبی پوشان مقابل مس رفسنجان در جام حذفی، مدیریت باشگاه استقلال با صدور پیامی خطاب به هواداران فهیم مجموعه آبی، صاحبان اصلی استقلال را به تداوم حمایت همه جانبه از مجموعه تیم استقلال دعوت کرد.

در این پیام آمده است: شکست استقلال از مس رفسنجان اگرچه منجر به خروج تیم از گردونه رقابت‌های جام حذفی شد، اما فصل همچنان برای استقلال ادامه دارد و این تیم محبوب که تا به امروز با شایستگی در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته، می‌تواند فصل را با قهرمانی تمام کند، به شرط آنکه دست از حمایت این تیم بر نداریم و با تمام توان پشت تیم محبوب خود بمانیم و نگذاریم بدخواهان، سوژه جدیدی برای تضعیف تیم و ایجاد تفرقه در مجموعه آبی پیدا کنند.

فراموش نمی‌کنیم همین تیم با همین کادرفنی و همین بازیکنان، استقلال را با اقتدار به صدر جدول رساندند. امروز آنچه بیش از هر زمان، استقلال به آن نیاز دارد، اتحاد، اعتماد و حمایت همه جانبه هواداران است.

پشت این تیم باشیم و با هم قهرمانی را جشن بگیریم.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا