ورزشی

حل مشکل مالیاتی استقلال برای دریافت مجوز حرفه‌ای

۱۴:۵۲ – ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۲۱۰۱ ۱۴:۵۲ – ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۲۱۰۱ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF حل مشکل مالیاتی استقلال برای دریافت مجوز حرفه‌ای حل مشکل مالیاتی استقلال برای دریافت مجوز حرفه‌ای ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

باشگاه استقلال برای پرداخت باقی مانده بدهی مالیاتی خود با سازمان امور مالیاتی به توافق رسید.

با توجه به تاکید علی خطیر مبنی بر ضرورت دریافت مجوز حرفه‌ای و با استناد به نقش تسویه حساب‌های مالیاتی در روند صدور این مجوز، باشگاه استقلال حل مشکل مالیاتی که قدمت ۱۷ ساله دارد را در دستور کار قرار داد.

به همین منظور مدیرعامل استقلال به مدیران باشگاه ماموریت داد موانع مالیاتی را باشگاه برطرف کنند.

با اعلام محسن شیرزادی، معاون مالی باشگاه استقلال، بدهی مالیاتی مربوط به درآمد‌های سال ۱۴۰۱ باشگاه که ۳۱/۸ میلیارد تومان اعلام شده بود، با تلاش و پیگیری به ۲/۸ میلیارد تومان کاهش پیدا کرد.

همچنین در حالیکه بدهی‌های مالیاتی انباشته شده باشگاه استقلال از حدود بیش از ۱۷ سال پیش تا سال ۱۴۰۰ بالغ بر ۲۷۰ میلیارد تومان اعلام شده بود، باشگاه استقلال توانست با پیگیری‌های مداوم و مراجعات مکرر، این عدد را به مبلغ ۳۲ میلیارد تومان کاهش دهد.

باشگاه استقلال متعاقبا جهت انعقاد تفاهم نامه مالیاتی برای اخذ مجوز حرفه‌ای حدودا مبلغ ۲۱ میلیارد را به صورت نقدی پرداخت کرد تا مابقی را طبق توافق با سازمان امور مالیاتی به صورت اقساط پرداخت کند.

با بارگذاری این تفاهم نامه مالیاتی استقلال مشکلی از سمت بدهی مالیاتی برای اخذ مجوز حرفه‌ای نخواهد داشت.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا